The Eternal Love Çin dizisi

Mo Lian Cheng, uyandığında vücudunda başka bir ruh olduğunu anlar. Bedeninde iki insan vardır.

the eternal love tanıtımı
the eternal love tanıtımı

Mo Lian Cheng, Qu Tan Er ile evlendirilmek zorunda olan bir prenstir. Qu Tan Er ise evlenmeyi istemez, Mo Lian Cheng’in abisi olan Mo Yi Huai’ye aşıktır ve bu yüzden intihara kalkışır. Uyandığında vücudunda başka bir ruh olduğunu anlar. Bedeninde iki insan vardır. Vücudundaki kişiyle davranışları çok zıttır bu yüzden çevresindeki insanlarda şaşkınlık ve merak vardır. Fakat kimseye söyleyemez. Hizmetçisi aracılığı ile vücudundaki kişiyle değiştiğinde iletişim kurarlar. Ruh, modern dünyadan gelmiştir ve asıl adı Xiao Tan’dır. Mo Lian Cheng ile Qu Tan Er evlendiğinde Cheng birşeylerin ters gittiğini anlar fakat buna inanmaz. Ne kadar garip davranışlarına anlam veremese de yavaş yavaş modern dünyalı Xiao Tan’a aşık olmaya başlamıştır. Vücudun asıl sahibi olan Qu Tan Er ise hala abisi Mo Yi Huai’yi sevmektedir. Xiao Tan kendi dünyasına dönmenin yollarını ararken çoktan Mo Lian Cheng’e aşık olmaya başlamıştır.

Tür: Fantastik, Doğaüstü, Tarihi, Romantik, Komedi , Dram

Yayınlanma Yılı: 2017

Bölüm Sayısı: 24

Ülkesinde Yayınlanan Kanal: QQlive

the-eternal-love-tanitimi-1

Ana Karakterler

Jie liang (Qu Tan Er – Xiao Tan) 

Prenses Qu Tan Er’dir ve Xiao Tan onun vücuduna girecektir. Qu ailesinin cariyeden olan kızıdır ve bu yüzden üvey annesi tarafından hep ezilmiştir. Ablası ise sevdiği adamla evlendirilmiştir bu yüzden önceki hayatında hep üzgündür. Xiao Tan ise modern dünyada iken emlakçıdır ve tek çocuktur. Mo Lian Cheng’e aşık olmuştur.

Xing Zhao Lin (Mo Lian Cheng)

Qu Tan Er ile evlenmek zorunda olan prenstir. Ailede ise 8.Prens olarak çağrılır.

Wang Richards ( Mo Yi Huai)

Qu Tan Er’in eski sevgilisidir. Onu gerçekten sevmektedir fakat babası Qu Tan Er’in üvey ablası olan Qu Pan Er ile evlenmesini istediği için onunla evlenmek zorunda kalmıştır. Ailede 1.Prens olarak çağırılır.

Haoge Wang (Mo Jing Xuan)

Saraydaki 13.Prenstir. Cheng abisini örnek alır. Yaşı küçük olduğundan sürekli çocukça davranır ve yengesini de çok sever.

 Dizideki Şarkılar:

  • Willing Wang – Cheng Zhang
  • Walk On The Loose – Zhuang Xin Yan
  • The Wind Like Me – Ye Xuan Qing
  • Nine Part Rhyme – Ye Xuan Qing
  • Love Love – Jin Run Ji
  • Learn Till Old Age Love Till Old Age – Jin Run Ji
  • At First I Thought – Wang Tao
  • Do Not Understand – Jia Tian

(Yazar Notu: Normalde Çin dizilerini pek seven birisi değilimdir ama bu diziye nedense acayip bağlandım. Fantastik doğa üstü olaylar sonra başlıyor. Eğer sizde romantizm, dram ve komediyi seviyorsanız izlemenizi mutlaka tavsiye ederim..)

Paylaş
User Avatar
Yazar: Elif Aksu
Takip:
Merhaba ben Elif, kendimi bildim bileli Japon, Kore ve Çin kültürüyle ilgileniyorum. 2017den beri Asialogy'de yazılar yazıyorum. Ankara Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık öğrencisiyim. Vakit buldukça anime, dizi ve filmler hakkında yazılar yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir