Asialogy Kore Alfabesi kitabı ile birkaç gün içerisinde görsel hafıza teknikleri ile kalıcı ve hızlı bir şekilde hangıl, yani Kore alfabesini okuyabilir hale geleceksiniz. Kore alfabesi yazılarak öğrenilmesi gereken bir alfabedir. Çünkü Korecede her kelimenin yazılışını ezberlemek zorundasınız. Bunun sebebi de Korecede aynı sesi veren bir çok harfin olmasıdır. Biz de sizlerden gelen talep üzerine bol bol pratik yapabileceğiniz Asialogy Kore Alfabesi kitabını hazırladık.

asialogy kore alfabesi kitabı yeni 2

Asialogy Kore Alfabesi

En uygun fiyat Genelde Trendyol mağazalarındadır.

En Son Baskı

Başlıca Satış Noktaları için tıklayınız

Tüm kitaplarımızı kitap satan hepsiburada, d&r, trendyol, amazon, bkmkitap, idefix, revzakitap, sözcü kitabevi, kırmızı kitabevi, dost kitabevi gibi tüm web sitesi ve uygulamalardan kitaplarımızın adını aratarak bulup alabilirsiniz.

Bazı Mağazalar

Yurt dışında yaşıyorsanız amazondan almanız önerilir.

Trendyol
Amazon
Hepsiburada
İdefix
Ucuzkitapal
Kitapsepeti
Kitapyurdu
Pandora
Kitapseç

Ön Söz

Asya dillerinden birini öğrenirken gözümüze hiç alışık olmayan alfabelerle karşılaşırız. Bunlara baktığımızda hemen hepsi birbirine çok benzese de aslında farklılıklar mevcut. Biz bu kitabımızda bu alfabelerden biri olan Kore alfabesini kolay ve hızlı bir şekilde öğretmeyi görev edindik. Asialogy ekibi olarak siz değerli öğrencilerimizden gelen talep doğrultusunda, Türk öğrencilerine yararlı olabilecek bir kaynak kitap ortaya koymanın sevincini yaşamaktayız. Kitabımızda Hangıl olarak adlandırılan Kore alfabesini görsel hafıza teknikleri ile öğreteceğiz. Hangıl hecelerinin okunuşunu ve yazımını da öğreteceğimiz bu kitabın tüm öğrencilerimize faydası olması dileğiyle…

Öğretme Yöntemi

Asialogy Kore Alfabesi kitabının kullandığı teknik nedir?

Yaklaşık 1 yıllık bir çalışmanın sonucunda hazırlanmış olan kitabımızda görsel hafıza teknikleri ile harfler öğretilmektedir. Daha sonra bunların çizimleri gösterilip, okuma, yazım ve çizim alıştırmaları ile hafızada yer tutması sağlanıyor. Ayrıca örnek kelimeler verilerek nasıl kullanılacağı da belirtiliyor. Kitapta çok sayıda kelime alıştırması da bulunuyor.

Korece Kitaplarımızın Çalışma Sırası

Kitaplarımızı çalışırken nasıl bir yol izlemelisiniz?

Korece kitaplarımızın çalışma sırası şöyledir. Korece öğrenmek için Kore alfabesi yani Hangıl bilmek şarttır. Bu alfabe bilinmeden Korece öğrenemezsiniz. Bu sebeple ilk önce Kore Alfabesi kitabımızı bitirmeniz gerekmektedir. Daha sonra Korece Dilbilgisi kitabımıza geçebilirsiniz. Bu aşamada Korece Alıştırmalar kitabımızı da kullanmanız uygun olacaktır. Ardından da Korece Kelimeler kitabımıza geçebilir veya dilbilgisi kitabımıza çalışırken kelimeler kitabımıza da çalışabilirsiniz.

Kitabın Künyesi

Yazar: Abdurrahman Esendemir

Yayınevi: Cinius Yayınevi

Sayfa: 80 sayfa 16cm x 23cm

Kağıt: Renksiz 2. Hamur Enzo

ISBN: 978-605-296-274-9

Örnek Sayfalar

Asialogy Kore Alfabesi kitabımızın bazı örnek sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Kitabımız 80 sayfadır ve göz yormayan enzo kağıt kullanılmıştır. Kitabımızın maliyetinin düşük olmasını sağlamak için renkli baskı kullanılmamıştır.

Kitabın Özellikleri

BASKI KALİTESİ

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede pratik yaparken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışabileceksiniz.

KELİMELER

Kitabımızda her harf ile ilgili örnek kelimeler verilmiştir. Böylece  harflerin kelimede bulunduğu yere göre farklı okunuşlarını da görmüş olacaksınız.

KONU ANLATIMI

Kitabımızda ufak bir çocuğun bile anlayabileceği kadar basit bir anlatım dili kullanılmıştır. Klasik dilbilgisi kitaplarının sıkıcı akademik anlatımından uzak durulmuştur.

HARF ÇİZİMLERİ

Kitabımızda tüm hangıl harflerinin çizim kuralları verilmiştir. Bu sayede doğru çizim sırası ile öğrenip başkalarının el yazısını da okuyabilmeniz sağlanmıştır.

MATRİS YÖNTEMİ

Kitabımızda heceleri öğrenirken, kaliteli bir alıştırma imkanı sağlamak için kendimize ait bir yöntem olan matris yöntemini kullanarak geriye dönük sürekli tekrarlar yaptırıyoruz.

GÖRSEL HAFIZA

Tüm hangıl karakterleri görsel hafıza teknikleri ile öğretilmektedir. Böylece kolayca öğrenip, uzun süre unutmadan hafızanızda kalacaktır.

Satış Noktaları

Tüm kitaplarımızı kitap satan hepsiburada, d&r, trendyol, amazon, bkmkitap, idefix, revzakitap, sözcü kitabevi, kırmızı kitabevi, dost kitabevi gibi tüm web sitesi ve uygulamalardan kitaplarımızın adını aratarak bulup alabilirsiniz.

Önemli Uyarı

Bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamazsanız yayınevinin kendi sitesi olan CiniusShop sitesinden veya Cinius Trendyol mağazasından alabilirsiniz.

Her Zaman En Güncel Baskı

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir.

Korece Kitaplarımız

Kitaplarımızı tüm kitap satan online mağazalardan ve d&r gibi kitapçılardan alabilirsiniz. Fiyatlar satan yere göre değişkenlik gösterebilir.