learnihongo japonca alıştırmalar kitabı

Çok sayıda ve çok farklı türde alıştırmayı, en basitten en zora olacak şekilde dilbilgisi kitabımıza uygun hazırladık. Hem dilbilgisi hem de alıştırma kitabımızı bitirmiş birisi iyi seviyede Japonca konuşabilecektir.

Bir dil öğrenirken dilbilgisi kitabı ne kadar önemli ise alıştırma kitabı da en az onun kadar önemlidir. Biz de Japonca konusundaki bu eksikliği gidermek için Japonca dilbilgisi kitabımızla eş konu sıralamasında giden bir kitap hazırladık. Böylece dilbilgisi kitabımızdaki herhangi bir bölümü bitirdiğinizde, hemen o konuyu kapsayan alıştırmaları çözerek konuyu pekiştirebilirsiniz. Daha iyi konuyu pekiştirebilmeniz için dilbilgisi kitabımızdaki bir konunun alt konularını da dikkate alarak alıştırmaları hazırladık.Mümkün olan en yüksek verimi alacağınızdan son derece emin olduğumuz LearNihongo Japonca Alıştırmalar kitabımı ile Japoncanızı çok daha iyi seviye çıkarabileceksiniz.

Japonca Kitaplarımızın Çalışma Sırası

Kitaplarımızı çalışırken nasıl bir yol izlemelisiniz?

Japonca kitaplarımızın çalışma sırası şöyledir. İlk önce Japon Alfabesi kitabımızdan hiragana, katakana ve kanji öğrenmelisiniz. Alfabe kitabımızın içinde kendine ait bir çalışma programı mevcuttur. Alfabe kitabımız bittikten sonra Japonca Dilbilgisi kitabımıza geçmelisiniz. Dilbilgisi kitabımızın içinde de bir çalışma programı bulunuyor. Japonca Dilbilgisi kitabımızı çalışırken aynı anda eş zamanlı olarak Japonca Alıştırmalar kitabımıza çalışmanız uygun olacaktır. Bu aşamada dilerseniz Japonca Kelimeler kitabımıza da çalışabilir veya dilbilgisi bittikten sonra kelimeler kitabımıza geçebilirsiniz.

Örnek Sayfalar

Kitapyurdunda Yapılmış Gerçek Yorumlar

Başlıca Satış Noktaları

Kitaplarımızı alırken önerdiğimiz satış noktası CiniuShop sitesidir.

CiniusShop kitabı basan yayınevinin sitesi olması sebebiyle her zaman stok bulunur ve her zaman en yeni baskı satılır.

Özellikler

Kitabımız renkli değildir

BASKI KALİTESİ


Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede pratik yaparken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışabileceksiniz.

ROMAJİ SORULAR


Kitabın ilk bölümünde tüm sorular ve testler Latin alfabesi ile hazırlanmıştır. Okuma ve yazma ile ilgilenmeyenler için daha uygundur.

SORU TİPLERİ


Kitapta boşluk doldurmadan, kelime eşleştirmeye, doğru yanlış bulmadan, cümle çevirisine ve cümleler oluşturmaya kadar çeşitli soru tipleri ve genel tekrar testleri yer almaktadır.

KANJİ SORULAR


Kitabın ikinci bölümündeki tüm sorular Japonca karakterlerle hazırlanmıştır. Bu sayede Kanji, Hiragana ve Katakana pratiği yapabilirsiniz.

ROMAJİ / KANJİ


Kitap 2 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde tüm sorular Latin alfabesi ile hazırlanarak sadece konuşmak isteyenler hedeflenmiştir. 2. bölümde ise tüm sorular kanji ile hazırlanmıştır.

CEVAP ANAHTARI


Kitabımızın sonunda hem romaji alıştırma ve testlerinin hem de kanji ile hazırlanmış alıştırma ve testlerin cevaplarını bulabilirsiniz.

Künye

Yazar: Abdurrahman Esendemir

Yayınevi: Cinius Yayınevi

Sayfa ve Ebat: 296 sayfa 16cm x 23cm

Kağıt: Renksiz 2. Hamur Enzo (göz yormayan roman kağıdı)

ISBN: 978-605-323-237-7

Önemli Uyarı

Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır

Bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamazsanız yayınevinin kendi sitesi olan CiniusShop sitesinden alabilirsiniz.

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir.

Tüm Kitaplar

Asialogy Korece serisi kitaplarımızla Korece, LearNihongo Japonca serisi kitaplarımızla Japonca öğrenebilirsiniz

ALFABE KİTAPLARI


asialogy-kore-alfabesi-kitabi-ince
learnihongo-japon-alfabesi-kitabi-ince

DİLBİLGİSİ KİTAPLARI


asialogy-korece-dilbilgisi-kitabi-ince1
learnihongo-japonca-dilbilgisi-kitabi-ince

KELİME KİTAPLARI


asialogy-korece-kelimeler-kitabi-ince
learnihongo-japonca-kelimeler-kitabi-ince

ALIŞTIRMA KİTAPLARI


asialogy-korece-alistirmalar-kitabi-ince
learnihongo-japonca-alistirmalar-kitabi-ince