5.00
(1 Yorum)

Japonca Çeviri

Kurs Hakkında

Japonca çeviri eğitimini Japonca dersleri eğitimini tamamlayanların Japonca seviyesini yukarılara çekecek şekilde farklı seviyelerde Japonca çeviri ile hazırladık. Eğitimdeki tüm çeviriler hem hiragana, katakana, kanji ile hem de Latin alfabesinde verilmiştir. Ayrıca tüm çeviriler videolu olarak anlatılmaktadır. Bu eğitimde test yoktur ve sadece çeviri üzerinedir.

Bu eğitimden önce Japonca Dersleri eğitimini almanızı öneririz.

Referans Sözlük

Bu eğitimde kullanılan tüm kelimeler ve okunuşları jisho.org sitesinden alınmıştır.

Topluluk Desteği

Her dersin altında yorum alanı bulunmaktadır. Bu alanda derslerle ilgili yorum yapabilir ve anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz. Lütfen bildiklerinizi diğer öğrencilerle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Derse Ait Sık Sorulan Sorular

Her eğitimin içindeki her dersin altında sık sorulan sorular bölümü yer almaktadır. Bu alanlarda öğrencilerimizin en sık sorduğu sorular listelenmiş ve cevaplanmıştır. Böylece başkalarının dersle ilgili sorduğu soruları görüp kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz soru orada yoksa ders altındaki yorum alanından sorunuzu iletebilirsiniz. Cevabı bilen öğrenciler veya ekibimiz tarafından cevap verilecektir.

Telif ve Marka Hakkı

Bu eğitim kitaplarımızın belirli bir kısmından oluştuğundan dolayı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. LearNihongo ve Asialogy resmi marka olup, marka koruma kanununa göre yasal haklara sahiptir. Bu sebeple, internet sitemizdeki eğitimlerin kopyalanarak yazılı veya dijital olarak çıkar amacı güderek veya gütmeyerek, ücretli veya ücretsiz, kaynak gösterilerek dahi paylaşılması yasaktır.

Japonca Kitaplarımız

learnihongo japonca kitaplar

Sık Sorulan Sorular

Bu eğitim tamamen ücretsiz mi?

Evet, bu eğitimden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Bu eğitimin öncesinde alfabe bilmeli miyim?

Şart değil. Fakat okuyup yazmak da istiyorsanız bilmeniz gerekmektedir. LearNihongo Japon Alfabesi kitabımızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ne Öğreneceksiniz?

  • Japonca çeviri yapmayı öğreneceksiniz.
  • Japonca telaffuzunuz gelişecek.
  • Yeni Japonca kelimeler öğreneceksiniz.
  • Japonca metinleri daha hızlı okuyacaksınız.

Öğrenci Görüşleri

5.0
Toplam 1 Oy
5
Oy
4
Oy
3
Oy
2
Oy
1
Oy
TS
3 hafta önce
Çeviri yapmak, dil öğreniminde çok önemlidir. Böylesine önemli bir eğitimi kaliteli ve ücretsiz bir şekilde bize sunduğunuz için ありがとうございます!🙇🏻‍♂️