User Avatar

Korece Konuşma

Lifetime
Beginner
10 lessons
10 quizzes
0 students

Korece konuşma kursunda Korece merhaba, özür dilerim, görüşürüz gibi Korece dilinde günlük hayatta çok sık kullanılan 100 adet Korece günlük konuşma kelimesini göreceksiniz. Burada göreceğiniz sözcüklerin hemen hepsi günlük hayatta her yerde duyabileceğiniz sözcüklerdir. Kelimelerin büyük bir kısmı argo olmasa da kaba birer ifade içermektedir. Bir kısmı ise kibar olmayıp normal birer kullanımdır. Korece konuşma kursu 10 dersten oluşmaktadır.

Her ders 4 bölümden oluşmaktadır.

  • 1. bölümde ders video ile anlatılmıştır.
  • 2. bölümde dersteki tüm kelimeler renkli ve sesli verilmiştir.
  • 3. bölümde tüm kelimeler tabloda özetlenmiştir.
  • 4. bölümde 10 soruluk bir alıştırma ve cevapları bulunmaktadır.

Korece konuşma kursu ile beraber Korece Ders kursuna da çalışabilirsiniz. Bu kurstan önce Kore Alfabesi kursunu bitirmeniz önerilir.

Örnek Korece Deyiş

Eğitimde yer alan ünitelerde kelimelerin anlamları ve açıklamaları yapılmıştır. Kelimeler hem Korece hem de Latin alfabesi ile yazılmıştır. Her kelimeyi dinleyebilmeniz için mp3 eklenmiştir.

Annyong

Annyeong

Merhaba, güle güle

Samimi arkadaşlarınızla selamlaşırken kullanabilirsiniz. Karşılaşırken merhaba anlamında, vedalaşırken de güle güle anlamında kullanılır.

Topluluk Desteği

Her dersin altında yorum alanı bulunmaktadır. Bu alanda derslerle ilgili yorum yapabilir ve anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz. Lütfen bildiklerinizi diğer öğrencilerle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Telif ve Marka Hakkı

Bu eğitim kitaplarımızın belirli bir kısmından oluştuğundan dolayı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. LearNihongo ve Asialogy resmi marka olup, marka koruma kanununa göre yasal haklara sahiptir. Bu sebeple, internet sitemizdeki eğitimlerin kopyalanarak yazılı veya dijital olarak çıkar amacı güderek veya gütmeyerek, ücretli veya ücretsiz, kaynak gösterilerek dahi paylaşılması yasaktır.

Evet, bu Korece konuşma kursundan tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Bu kursun bir seviyesi yoktur. İsteyen herkes katılabilir.
Evet, bu eğitimden önce Kore alfabesini öğrenmelisiniz. İnternet sitemizdeki Kore alfabesi eğitimi ile ücretsiz bir şekilde veya Asialogy Kore Alfabesi kitabını satın alarak öğrenebilirsiniz.
Hayır, bu eğitim için bir kitap kullanmanız gerekmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir