Hakkımızda

Asialogy'i merak mı ediyorsunuz? Gelin tanışalım!
asialogy

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Asialogy ekibi olarak sizlere 2010 yılından beri aralıksız online ücretsiz yabancı dil eğitim imkanı sağlıyoruz. Kuruluş amacımız olan "oturduğumuz yerden" öğrenme anlayışını öğrencilerimize de aktarıyoruz. Toplumlarda ihtiyaç duyulan gelişim, yanında bir yabancı dili de zorunlu kılıyor. Fakat günümüzde gerek iş gerekse de eğitimden dolayı oluşan zaman darlığı bizlerin yeni bir şeyler öğrenmek için bir yerlere gitmemize engel oluyor. İşte bu yüzden asialogy sizlere oturduğunuz yerden eğitim imkanı sağlıyor.

İnternet sitemizdeki tüm derslerimizde metin dosyalarından, resimlerden, mp3'lerden ve videolardan faydalandık. Böylece hem okuyarak hem görerek, hem dinleyerek hem de izleyerek daha kalıcı bir öğrenme yöntemi üzerinde durduk.

Günümüzde yabancı dil öğreten dilbilgisi kitaplarının bir çoğu akademik seviyede bir anlatım diline sahip olduğu için anlatım konusunda sıkıntılar çıkmaktadır. Asialogy ise ayrıntılı grameri eğlenceli bir dille anlatmaktadır. Kurduğumuz her cümlede neyin ne olduğunu ve neden orada kullandığımızı söylüyoruz. Böylece akılda soru bırakmıyoruz.

Gerek kitaplarımızda anlamadıkları yerler olsun gerekse de internet sitemiz üzerinden öğrenip de anlamadıkları yerlerde öğrencilerimize eşsiz bir destek imkanı sağladık. Böylece eğitiminiz süresince yanınızda oluyoruz.

  ÖĞRETİCİ EĞİTİM / Eğlenceli bir anlatım!


Asialogy'nin başarısı gerçekten öğretici bir dile sahip olmasından kaynaklanıyor. Çoğu eserin akademik anlatımı yerine Asialogy'nin eğlenceli anlatımı dil öğrenmeyi zevkli bir hale getirir.

  AYRINTILI ANLATIM / Akılda soru bırakmaz!


Asialogy'nin başarısı anlatımı kadar içeriğinden de kaynaklanıyor. Anlatımlarını akılda soru bırakmadan yapıp, öğrencilerden gelen sorular ile dersleri sürekli güncellemektedir.

  MULTİMEDİA EĞİTİM / Etkili öğrenme yöntemi!


Her insanın öğrenme yönteminin farklı olduğunu düşünen Asialogy, derslerde metinsel anlatımlarının yanında, derslerini resimler, mp3 dosyaları ve videolar ile de desteklemektedir.

  ONLİNE DESTEK / Biz hep burdayız!


Asialogy, öğrencilerinin aklına bir şey takılması halinde online destek sunarak gelen soruları en kısa sürede cevaplar. Bu sayede öğrencilerinin geri kalmadan devam etmesini sağlar.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ


FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE 

TWITTER 

PINTEREST

JAPAN FANS 

 

BİR MESAJ GÖNDERİN


Yds, Japonya veya Kore’de iş bulmak, üniversite Japonca veya Korece eğitimleri hakkında lütfen soru sormayınız. Japonya’da veya Kore’de nasıl üniversitede okunur ile ilgili bilgi almak için ilgili üniversiteye mail atınız. Diğer durumlarda konsolosluklara danışınız. Bu konularla ilgili bilgimiz bulunmamaktadır.

Siteden veya kitaptan nasıl bir programla ders çalışırım diye merak ediyorsanız şu rehbere göz atınız: TIKLA

İLETİŞİM:

En hızlı iletişim için instagram sayfamızdan mesaj atınız.

SIK SORULAN SORULAR

Hayır. Asialogy’ye üye olmak ve içeriklerden faydalanmak tamamen ücretsizdir.

Hayır. Asialogy’de yer alan eğitimler ücretsizdir.

Sitemizde yer alan testleri çözebilmek, dersleri çalışabilmek, blogda yorum yapabilmek ve anlamadığınız yerleri sorabilmek için üye olmanız şarttır. Blog içeriğini okumak için üyelik gerekmemektedir.

Evet. Sitemizdeki eğitimler kendi kendine öğrenmek isteyip maddi gücü yetersiz olan veya Japonya’ya gidip gelmeme yetecek kadar öğrenmek istiyorum diyenler için hazırlanmıştır. Kitaplarımız ise daha ileri seviyede öğrenmek isteyen, japonya’da yaşayıp kariyer yapmak isteyenler, anime ve filmleri orjinal dilinde anlamak isteyenler içindir. Asialogy’nin devamlılığı ve gelişmesi için kitaplarımızı temin etmeniz bizim için de çok önemlidir.

Asialogy’nin en büyük farkı online destek sunmasıdır. Anlamadığınız her yeri bize iletişim sayfamızdan mail atarak sorabilirsiniz. Online destek kitaplarımızı almış veya almamış fark etmeksiniz herkese ücretsizdir. Ortalama 24 saat içerisinde sorunuz cevaplanacaktır.