Profesyonel

Amatör bir ruhla başladığımız Asialogy’de profesyonel işler yapıyoruz.

“İlk başladığımızda bulunmaz Hint kumaşı oluruz İnşallah demiştik. Zaman bizi öğrencilerimizin gözünde gerçekten de Hint kumaşına çevirdi. Ücretsiz yüzlerce ders yayınladık ve tek beklentimiz Allah razı olsundan başka bir şey olmadı.”

Abdurrahman Esendemir, Asialogy Kurucusu


ONLİNE DERSLER

Asialogy ekibi olarak sizlere 2010 yılından beri aralıksız online ücretsiz yabancı dil eğitim imkanı sağlıyoruz. Kuruluş amacımız olan “oturduğumuz yerden” öğrenme anlayışını öğrencilerimize de aktarıyoruz. Toplumlarda ihtiyaç duyulan gelişim, yanında bir yabancı dili de zorunlu kılıyor. Fakat günümüzde gerek iş gerekse de eğitimden dolayı oluşan zaman darlığı bizlerin yeni bir şeyler öğrenmek için bir yerlere gitmemize engel oluyor. İşte bu yüzden Asialogy sizlere oturduğunuz yerden eğitim imkanı sağlıyor.

YÖNTEM

İnternet sitemizdeki tüm derslerimizde metin dosyalarından, resimlerden, mp3’lerden ve videolardan faydalandık. Böylece hem okuyarak hem görerek, hem dinleyerek hem de izleyerek daha kalıcı bir öğrenme yöntemi üzerinde durduk. Günümüzde yabancı dil öğreten dilbilgisi kitaplarının bir çoğu akademik seviyede bir anlatım diline sahip olduğu için anlatım konusunda sıkıntılar çıkmaktadır. Asialogy ise ayrıntılı grameri eğlenceli bir dille anlatmaktadır. Kurduğumuz her cümlede neyin ne olduğunu ve neden orada kullandığımızı söylüyoruz. Böylece akılda soru bırakmıyoruz.

EKİP

Asialogy ekibi ile tanışın! Aramıza katılmak için yazarlık başvurusu yapın!

Eski yazarlarımızın yazıları anonim hesaba taşınıp orada yayınlanmaktadır.

abdurrahman

Abdurrahman

Asialogy Kurucusu

Astronom

YAZDIKLARI

berfin

Berfin

Asialogy Yazarı

Üniversite Öğrencisi

YAZDIKLARI

elif arzu

Elif

Asialogy Yazarı

Üniversite Öğrencisi

YAZDIKLARI