Hakkımızda

Asialogy'i merak mı ediyorsunuz? Gelin tanışalım!
asialogy

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

  ÖĞRETİCİ EĞİTİM / Eğlenceli bir anlatım!


Asialogy'nin başarısı gerçekten öğretici bir dile sahip olmasından kaynaklanıyor. Çoğu eserin akademik anlatımı yerine Asialogy'nin eğlenceli anlatımı dil öğrenmeyi zevkli bir hale getirir.

  AYRINTILI ANLATIM / Akılda soru bırakmaz!


Asialogy'nin başarısı anlatımı kadar içeriğinden de kaynaklanıyor. Anlatımlarını akılda soru bırakmadan yapıp, öğrencilerden gelen sorular ile dersleri sürekli güncellemektedir.

  MULTİMEDİA EĞİTİM / Etkili öğrenme yöntemi!


Her insanın öğrenme yönteminin farklı olduğunu düşünen Asialogy, derslerde metinsel anlatımlarının yanında, derslerini resimler, mp3 dosyaları ve videolar ile de desteklemektedir.

  ONLİNE DESTEK / Biz hep burdayız!


Asialogy, öğrencilerinin aklına bir şey takılması halinde online destek sunarak gelen soruları en kısa sürede cevaplar. Bu sayede öğrencilerinin geri kalmadan devam etmesini sağlar.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ


FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE 

TWITTER 

PINTEREST

JAPAN FANS 

 

BİR MESAJ GÖNDERİN


Yds, Japonya veya Kore’de iş bulmak, üniversite Japonca veya Korece eğitimleri hakkında lütfen soru sormayınız. Japonya’da veya Kore’de nasıl üniversitede okunur ile ilgili bilgi almak için ilgili üniversiteye mail atınız. Diğer durumlarda konsolosluklara danışınız. Bu konularla ilgili bilgimiz bulunmamaktadır.

Siteden veya kitaptan nasıl bir programla ders çalışırım diye merak ediyorsanız şu rehbere göz atınız: TIKLA

İLETİŞİM:

En hızlı iletişim için instagram sayfamızdan mesaj atınız.

SIK SORULAN SORULAR