Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabımız ile sıfırdan başlayarak adım adım Korece öğreneceksiniz. Kitapta konular çok sayıda örnek ve ayrıntılı gramer ile son derece açık bir şekilde anlatılmıştır.

asialogy korece dilbilgisi 1

Asialogy Korece Dilbilgisi

En uygun fiyat genelde Trendyol mağazalarındadır.

En Son Baskı

Başlıca Satış Noktaları için tıklayınız

Tüm kitaplarımızı kitap satan hepsiburada, d&r, trendyol, amazon, bkmkitap, idefix, revzakitap, sözcü kitabevi, kırmızı kitabevi, dost kitabevi gibi tüm web sitesi ve uygulamalardan kitaplarımızın adını aratarak bulup alabilirsiniz.

Bazı Mağazalar

Yurt dışında yaşıyorsanız amazondan almanız önerilir.

Trendyol
Amazon
Hepsiburada
İdefix
Ucuzkitapal
Kitapsepeti
Kitapyurdu
Pandora
Kitapseç

Ön Söz

Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 – 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz de Kore’de aldığımız Korece eğitimi sonucunda Türk öğrencilerin anlayabileceği basitlikte kapsamlı bir kitap hazırlamak istedik. Özellikle de hiç Korece bilmeyen birisinin dahi anlayabileceği şekilde, Türkçe ile kıyaslayarak öğretmeyi hedefledik. Çünkü Korece Türklerin öğrenebileceği en kolay dildir! Bu kitabı hazırlarken sıkıcı ve akademik bir anlatım yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları basitten zora doğru çok sayıda örnekle anlattık. Cümleleri seçerken günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri kullanmaya özen gösterdik. Bu kitap, Koreceye başlarken size sağlam bir temel atmanızı sağlayacaktır. Asialogy ile Korecenin ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu kitabın tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle…

asialogy korece dilbilgisi 1
asialogy korece dilbilgisi 4
asialogy korece dilbilgisi 5
asialogy korece dilbilgisi 2

Öğretme Yöntemi

Asialogy Korece Dilbilgisi kitabının kullandığı teknik nedir?

Asialogy Korece Dilbilgisi kitabı adım adım Korece öğretmektedir. Ders sıralaması bir sonraki dersi anlayacak şekilde yapılmıştır. Yani 4. dersi anlayabilmek için gerekli olan bilgiler ilk 3 derste verilmiştir. Akademik kitaplardaki gibi rastgele konular seçip anlatmak yerine adım adım ilerlemiştir. Bu adım adım ilerlemeyi cümlelere kadar indirgeyerek anlaşılır bir öğrenme yöntemine sahip olmuştur. Aşağıdaki resimlerde kitaptan adım adım öğrenme yöntemlerini görebilirsiniz. Öğrenciye geri dönüp bakma imkanı verilmiş olmasına rağmen sanki karşısında bir hoca varmış gibi anlatım dili kullanılmıştır.

asialogy korece dilbilgisi 6
asialogy korece dilbilgisi 7
asialogy korece dilbilgisi 3

Korece Kitaplarımızın Çalışma Sırası

Kitaplarımızı çalışırken nasıl bir yol izlemelisiniz?

Korece kitaplarımızın çalışma sırası şöyledir. Korece öğrenmek için Kore alfabesi yani Hangıl bilmek şarttır. Bu alfabe bilinmeden Korece öğrenemezsiniz. Bu sebeple ilk önce Kore Alfabesi kitabımızı bitirmeniz gerekmektedir. Daha sonra Korece Dilbilgisi kitabımıza geçebilirsiniz. Bu aşamada Korece Alıştırmalar kitabımızı da kullanmanız uygun olacaktır. Ardından da Korece Kelimeler kitabımıza geçebilir veya dilbilgisi kitabımıza çalışırken kelimeler kitabımıza da çalışabilirsiniz.

Örnek Sayfalar

Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımızın bazı örnek sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Kitabımız 322 sayfadır ve göz yormayan enzo kağıt kullanılmıştır. Kitabımızın maliyetinin düşük olmasını sağlamak için renkli baskı kullanılmamıştır.

korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-8a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-4a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-7a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-3a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-6a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-2a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-5a
korece-dilbilgisi-kitabi-ornek-sayfa-1a

Kitabın Künyesi

Yazar: Abdurrahman Esendemir

Danışman: Na Yun Hee

Yayınevi: Cinius Yayınevi

ISBN: 978-625-7043-77-9

Sayfa: 322 sayfa 16cm x 23cm

Kağıt: Renksiz 2. Hamur Enzo

Kitabın Özellikleri

BASKI KALİTESİ

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede pratik yaparken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışabileceksiniz.

ANLATIM DİLİ

Kitabımızda ufak bir çocuğun bile anlayabileceği kadar basit bir anlatım dili kullanılmıştır. Klasik dilbilgisi kitaplarının sıkıcı akademik anlatımından uzak durulmuştur.

CÜMLELER

Kitapta her konuda çok sayıda ayrıntılı örnek cümle verilmiştir. Konu sıralaması merdiven şeklinde ilerlediği için cümleleri rahatlıkla anlayabileceksiniz.

HAZIRLANIŞ

Kitabımız online eğitimlere katılmış 20000’den fazla öğrenciden gelen geri bildirimler sonucu Korece hocamız Na Yun Hee gözetiminde en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye’nin ilk Korece kitabıdır.

KONU ANLATIMI

Tüm gramer kuralları en basitten en zora gidecek şekilde anlatılmıştır. Bu aşamada Türkçeye en uygun konu sıralaması 3 yıllık tecrübe sonunda belirlenmiştir.

KELİMELER

Kitabımızda her derste çok sayıda kelime verilmiştir. Bu kelimeler hem hangıl ile hem de okunuşları ile yazılmıştır. Kelimelerle ilgili belirtilmesi gereken özel bir durum varsa açıklanmıştır.

Satış Noktaları

Tüm kitaplarımızı kitap satan hepsiburada, d&r, trendyol, amazon, bkmkitap, idefix, revzakitap, sözcü kitabevi, kırmızı kitabevi, dost kitabevi gibi tüm web sitesi ve uygulamalardan kitaplarımızın adını aratarak bulup alabilirsiniz.

Önemli Uyarı

Bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamazsanız yayınevinin kendi sitesi olan CiniusShop sitesinden veya Cinius Trendyol mağazasından alabilirsiniz.

Her Zaman En Güncel Baskı

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir.

Korece Kitaplarımız

Kitaplarımızı tüm kitap satan online mağazalardan ve d&r gibi kitapçılardan alabilirsiniz. Fiyatlar satan yere göre değişkenlik gösterebilir.