Kakegurui anime tanıtımı

Oldukça yüklü miktarda oynamış olduğunuz oyunda kaybederseniz Erkekler (Pochi), kadınlar (Mike) olarak adlandırılır ve köle olarak kullanılırsınız.

Özel Hyakkou Akademisi. 122 yıl önce kurulmuş çoktandır devam eden gelenekler ve sosyal statüye dayalı kurumdur. Öğrencilerin çoğu önemli politikacıların ve finans dünyasındaki ailelerin çocuklarıdır. Bu okulda öğrenciler notlar veya yaptıkları aktivitelere göre değerlendirilmezler. Çünkü bu tarz şeyler kaderlerinde diğerlerinden daha güçlü olacağı yazanlar için gereksiz şeylerdir. Bu tarz insanlarda stratejiler ve akıl okumalar daha önemli şeylerdir. Ve zaferi sıkı sıkıya kavrayacak gücü kazanmak kumarda ne kadar iyi olduğunuz. 

Kuralları öğrendiğinize göre Oyun başlasın!

Okula yeni bir öğrencinin gelmesiyle işler değişir. Jabami Yumeko, dışarıdan bakıldığında masum bir tipe benzeyen esas karakterimiz delicesine kumar bağımlısıdır. Her bir kişinin kendi stilinde oynamış olduğu kumar vardır. Taş, kağıt, makas (kartlarla), kart açmak (hafıza ile) vb. tarzda oyunlar vardır. Bu oyunların en büyük riski ödemeler. Oldukça yüklü miktarda oynamış olduğunuz oyunda kaybederseniz Erkekler (Pochi), kadınlar (Mike) olarak adlandırılır ve köle olarak kullanılırsınız.

Tür: Oyun, Psikolojik, Gerilim

Bölüm Sayısı: 12

Yazar: Homura Kawamoto

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Kakegurui anime tanıtımı"

Mesaj At