Japonya’ya gidip temel işlerinizi görecek ve orada rahat bir iletişim sağlayacak seviyede Japonca’yı öğretecek olan bu ücretsiz eğitimi dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz tablet ve telefonlarınızdan da takip edebilirsiniz. Bu eğitim Japonca’ya sıfırdan başlayacaklar içindir. Turist olarak Japonya’ya giderseniz rahat bir iletişim kurmanızı sağlamak amaç edinilmiştir.

Japoncayı yaklaşık olarak 1 yılda öğrenebilirsiniz

EĞİTİMİN İÇERİĞİ


Bu eğitim çok zengin bir içeriğe sahiptir:

japonca kelime kartı

Her derste yukarıdaki gibi bir adet kelime kartı bulunmaktadır. Kelime kartlarının altındaki mp3 dosyası ile kelimeleri dinleyebilirsiniz.

İSİM TAMLAMASI


B  A no B – Anın Bsi

Watashi no ie

Benim evim


あなた

Anata no kuruma

Senin araban


Kare no hon

Onun kitabı


学生

Gakusei no hana

Öğrencinin çiçeği


Her eğitimdeki gramer kuralları çok açık bir şekilde yazılmıştır.

私の家青いです。

Watashi no ie wa aoi desu.

Benim evim mavidir.

Her eğitimde yukarıdaki gibi öğrenmenizi kolaylaştıracak şekilde cümleler renklendirilmiştir.

Her dersin altında müzakere bölümü bulunmaktadır. Bu alanda derslerle ilgili yorum yapabilir ve anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz.

Birisine teşekkür edeceğiniz zaman bir çok sözcük karşınıza çıkabilir. Bunlardan en basiti arigatou‘dur. Daha nazik bir şekilde söylemek isterseniz arigatou gozaimasu da diyebilirsiniz. Çok teşekkür ederim gibi bir şey demek isterseniz doumo arigatou gozaimasu uygundur. Sadece doumo diyerek de teşekkür edebilirsiniz.

GÜNLÜK DEYİŞ


ありがとう

Arigatou

Teşekkürler

 

 

Her dersin altında günlük hayatta çok sık kullanılan örnek bir deyiş bulunmaktadır. Bu deyişi dinleyebilirsiniz de. Eğitim süresince 45 farklı deyiş öğreneceksiniz.

Eğitime dair bilgiler


Toplam 9 bölüm ve her bölümde 5 ders olmak üzere 45 üniteden oluşmaktadır. Ünitelerden sonra 10 soruluk 1 test bulunmaktadır. Her bölüm sonunda ise 1 adet kısa çeviri vardır. Her ünitenin sonunda günlük hayatta kullanılan 1 adet Japonca deyiş de yer almaktadır.

Eğitimdeki testler


Eğitimde sorulan sorular kelime, dinleme ve dilbilgisi sorusu olarak hazırlanmıştır. Bu sorular LearNihongo Japonca Alıştırmalar kitabımızdan seçilmiştir.

Tüm öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

Ders konularına tıklayarak derse üye girişi yapmadan ulaşabilirsiniz. Testlere giriş için lütfen üye olup “eğitime kayıt ol” butonuna basıp eğitime de kayıt olunuz. Eğitim ücretsizdir.

Ders Yorumları

4.9

4.9
101 yıldız
 • 5 Yıldız95
 • 4 Yıldız6
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. MUAZZAM ÖTESİ

  5

  Japonca Öğrenmek İsteyen Herkesi Buraya Davet Edin Çünkü Bu Site Japonca Öğrenmek İçin Bi Harika

 2. Gramer

  5

  Gramer anlatimi her zaman sorun Japoncada ama annlatiminiz cok guzel

 3. Bravo

  5

  Tek kelime ile harikasiniz başka ne denilebilir ki.

 4. Hocam teşekkürler !

  5

  Hocam gerçekten öğretmek için öğretiyorsunuz bu da çoğu kimse de olmayan harika bir şey kitaplarınızı da aldım bu harika site ile birlikte çalışıyorum ve gerçekten çok güzel ve kaliteli bir şekilde öğretiyorsunuz Allah sizden razı olsun gerçekten emeğiniz çok büyük siz orada o zorluklar ile öğrenirken bize hem ucuz hemde kaliteli ve bu site ile bedava eğitim veriyorsunuz Allah Emeğinizi bin katını size sevap olarak verir inşallah her şey için çok teşekkür ederim.

 5. Teşekkürler

  5

  Bu Siteden Başladım Japonca Öğrenmeye Ve Gittikçe İyi Öğreniyorum Çok Teşekkürler Dewa Mata

 6. mütiş

  5

  ellerinize sağlık MÜÜÜTİİİİŞŞŞŞ

 7. Oldukça Faydalı

  5

  Asya’nın tarihine, kültürüne, dillerine ve mitolojilerine yüksek derecede ilgi duyan bir tarih öğrencisi olarak böylesine güzel ve öğretici bir yapıma denk geldiğim için büyük mutluluk duyuyorum. Emeğinize sağlık.

 8. Soru

  5

  Sadece mukemmel….) ALLAH razi olsun…

 9. HARİKA

  5

  Harika bir anlatım olmuş teşekkür ederiz emeğinize sağlık… Japonca ya nasıl ilgi duyduğum konusuna gelince hayal edin gerçekleştirelim diye bir yarışma var hayallerin hayata geçiridiği. Eğitim gören her öğrenci katılabiliyor bu yarışmaya. Benimde teknoloji ile ilgili bir fikrim vardı. Daha önce birileri yapmış mı diye araştırırken bunu sadece japonların yaptığını öğrendim zaten teknolojide dünya lideri oldukları herkesçe malum bende tek rakibim olan japonları daha yakından tanımak ve her anlamda yaptıkları yenilikleri onların dilinden başlayarak öğrenmeye karar verdim. (Atise)

 10. Şahane

  5

  Watashi wa muanmeru desu
  Ore wa muanmeru da

 11. Helal olsun!

  5

  Dersler chok iyi.Allahu Teala razi olsun sizden Hocam 🙂
  Devamini bekleriz inshaAllah 😉
  Arigatou Gozaimasu Sensei ^.^

 12. AÇIK VE NETLİK

  5

  Derslerin anlatımı kolay okuyunca anlaşılıyor ve cümlelerin sesli olması harika anlamayı daha çok pekişiyor.Konuların anlatım sırası iyi, cümlelerin renkli olması daha çok pekiştirmeyi sağlıyor.Yani eğitimi sürekli açıp izliyorum testlerini çözüyorum.Ben çok faydalı buldum.Japonca kursuna gitmeyi düşüyodum ve korece ama bu siteden de kolaylıkla ögrenebilinir.

 13. Elinize Sağlık

  5

  Japoncayı animelerden duyduğum kadarıyla biliyordum. Hocamızı dinledikçe sürekli duyduğum şeyleri kafamda oturtmaya başladım. Gerçekten kafa karıştırmadan ve güzel bir şekilde anlatılmış. Elinize sağlık 🙂 Arigatou…

 14. teşekkürler & bir rica

  5

  İki hafta önce bir vesileyle Tokyo’ya gitme şansım oldu. Bir şehri bu kadar sevebileceğimi düşünmemiştim. İnsanlar kendilerine verdiğim iyi enerjiyi beş ile çarpıp bana geri yansıtıyorlardı. Hiçbir yerde bu kadar mutlu olmamıştım.. Oradayken çok ciddi olmasam da Japonca öğreneceğim demiştim. Evde bebek bakıyorum, kursa gidip gelmem çok zordu tabii. Geçen hafta da yayıncı olan eşim matbaada şans eseri kitaplarınızla karşılaştı ve bana getirdi. Birden disiplinli bir şekilde çalışırken buldum kendimi. Şimdilik çok zevk alıyorum umarım böyle devam eder. Hiragana ve Katakana’yı öğrendim şimdi Kanji’ye başladım, ilk on kanjimi öğrendim şimdi şöyle bir sorum var. Kanjiyi dilbilgisi ile birlikte öğrenin dediniz ya, tam olarak nasıl bir program oluşturmalıyım kendime karar veremedim. Dilbilgisi kitabından haftada iki ünite ve kelimeleri çalışacağım, bu sırada da günde 10 kanjinin çizimi ve okunuşunu öğrenmem mi doğru olur mesela? Ve online derslerinizi hangi noktada devreye sokmalıyım ve ne sıklıkla..? Yazım tarzınızla genelde karşıda bir öğretmen olmasına gerek duyulmuyor, bu konuda bana bir tavsiye verirseniz yol göstermiş olursunuz, minnettar kalırım… teşekkürler sevgiler
  Cansu Tanıttıran

 15. Yepp

  5

  Harikasınız teşekkürler. Şu an bildiğin cümle kuruyorum yaa 😀

 16. Furigana

  5

  Kitaplarınızı da aldım fakat kalıcı olması için okumakta gerek. Furigana olarak kitap yada e-kitap nereden bulabilirim?

 17. ÇOK MUTLU OLDUM

  5

  Uzun zamandır japonca ogrenmek istiyordum kendi çabamla hiragana ve katakanayı öğrendim ama cümle yapısı, cümle kurmak ve kanji yi de ögrenmeyi çok istiyordum burayı bulduğum için çok mutlu oldum kitabınızı almayı da düşünüyorum. Böyle guzel bir uygulama hazırladığınız için çok teşekkürler..

 18. Efsane

  5

  internette arayıpta bulamadığım hint kumaşı resmen bu dersler. hocamız sağolsun japoncayla beraber türkçesinide öğretti bize

 19. Oldukça kaliteli

  5

  Bana gereken herşeyi veriyor teşekkürler Asialogy Arigato Gozaimasu!

 20. teşekkür ederim

  5

  soru değil sadece yazmak istedim 😄 animelerden sonra japonlara, japonyaya ve sonunda japoncaya ilgim başladı. Sizinle çalışmak için kendime defter ve renkli kalemler bile aldım 😄 beni tekrar öğrenci yaptığınız için teşekkür ederim 😄

 21. Kana ve Kanji hakkında tavsiyenize ihtiyacım var.

  5

  Güzel site. Hazırlayanların ellerine sağlık. Gayet faydalı. Ancak konu hakkında bilgisi olan kişilere birkaç sorum olacak. Hadi kana tamam da, kanjiyi çizebilmem gerekir mi? Sadece okumayı bilsem Japonya’da yaşamak için yeterli olur mu sizce?

  Cevap: Sadece okumayı bilmek de yeterli olur.

 22. Müthiş

  5

  Kesinlikle burdan Japonca öğrenin.

 23. İlk Bölüm

  4

  Elinize sağlık. İlk bölümü bitirdim. güzeldi. Diğerlerini de gördükten sonra tam puan veririm

 24. OLAĞANÜSTÜ!!

  5

  Bu kadar detaylı bir şekilde Japonca öğreten bir site görmedim, galiba’da göremeyecem. Çok Teşekkürler 🙂

 25. Teşekkürler

  5

  emeğinize sağlık..

 26. Merak

  5

  Kursa gitmeden japonca öğrenmek için en ideal yol

 27. Çok faydalı

  5

  Uygulamayı gerçekten çok beğendim çok faydalı olmuş sayenizde Japoncayı daha rahat bir şekilde öğrenicem Emeğinize sağlık 😊😇

 28. testlere giremyorum sşteyede üyeyim neden?

  5

  testlere giremiyorum siteyede üyeyim neden?

  Cevap: Eğitime kayıt olmanız lazım.

 29. ÇOK FAYDALI

  5

  Açıklayıcı ve akıcı bir anlatıma sahip. Daha önceden aldığım derslerden çok daha faydalı oldu. Çok teşekkürler!

 30. EMEĞE SAYGI!

  5

  Elinize sağlık bizim için zaman ayırıp bunları hazırladığınız, paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

 31. ÜCRETSİZ

  5

  Ücretsiz verilen ve anadilde kaynak yetersizliği olan bir dili gayet başarılı bir şekilde öğrettiniz. Sizlere teşekkür eder, nice Japonca öğrenme heveslisine yol göstermenizi dilerim.

 32. anime

  5

  hocam ben daha hızlı ve daha ileri seviye öğrenmek istiyorum bu yüzden mutlaka pratik yapmam gerek başka şeyler yapmam lazım biliyorum haftada enfazla iki videoyla kalıcı olmaz düşünceme göre bu yüzden türkçe altyazılı japonca film çizgifilm siteleri yada dvd leri varmı ben biraz baktımda bulamadım şarkı dinlemeyide çok sevmiyorum.
  ayrıca iyiki varsınız

 33. Muhteşem.

  5

  Herşey gayet güzel anlatılmış basit ve açık dinleme kısmı olması yeterince yeterli

  arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

 34. DERSLER MÜKEMMEL

  5

  dersler mükemmel hocam her şey için çok teşekkür ederim 🙂

 35. ÇOK AKICI

  5

  Aradığım siteyi buldum.Dersler gerçekten çok akıcı ve açıklayıcı anlatılıyor.Herşey için çok teşekkür ederim!

 36. Beğendim güzel bir eğitim şekli.

  5

  Güzel.

 37. ÇOK GÜZEL

  5

  Verdiğiniz Eğitim Gerçekten Çok Güzel Her Şey İçin Teşekkür Ederim Bu Sitede Japonca Öğrenmek Çok Kolay 🙂

 38. Mükemmel!

  5

  Daha önce hiç bu kadar detaylı bir site görmemiştim, destek için kitaplarınızdan da almak istiyorum! Eminim onlar da çok güzel hazırlanmıştır

 39. Teşekkürler

  5

  Dersler çok zevkli teşekkür ederim.

 40. Harika!!!

  5

  Emeğinize sağlık gerçekten tam özüyle büyük uğraşlar verilerek hazırlanmış. Çok büyük bir olanak benim gibiler için. Allah razı olsun 🙂 🙂

 41. ya ALLAH razı olsun çok teşekkür ediyorum size

  5

  sayenizde birşeyler kaldı aklımda sağolun çok teşekkür ediyorum

 42. Alıştırma yapılacak kişiler

  5

  Eğitim cidden çok güzel bu siteyle karşılaştığımda sanki ışınlanma bulunmuş veya birisinin bir başkasını anlayabilmesini sağlacak birşey icat edilmiş gibi sevindim.Yeni başlayan ve başlamayı düşünenler ile birebir veya internetten yazışarak/konuşarak alıştırma yapmak istiyorum ve eğer sizde istiyorsanız mesaj atın.Elinize Sağlık

 43. Gayet başarılı bir eğitim

  5

  emeği geçen herkesin eline sağlık çok yardımı oluyor öğretiyor da.

 44. müthiş

  5

  eğitim tarzı çok güzel hemen anlayabiliyorum.

  どうもありがとうございます

 45. Fazla bir uğraş göstermeden bir şeyler öğrenmek isteyenler hemen başlasın!

  5

  Kısa günün karı bir şeyler öğrenmek istiyorsanız hemen başlayın.

  Ya da ileride topyekün girmeyi düşünüyorsanız ve şu anda boş zamanınız varsa bu eğitim sayesinde gelecekteki yükünüzü %50’den fazla azaltabilirsiniz!

 46. Önceki haline göre

  5

  Olacak gibi değil çok müthiş olmuş eğitimdeki konular daha ayrıntılı olması daha az kafa yorucu olması, konuları hemen idrak etme, eğitim görürken eğlenmesi falan 10 numara 5 yıldız olmuş. Şu an ki sistemle japoncaya başlayan kişi bu eğitimi tamamlayınca mutlak olarak japon kadar japoncayı konuşacağına adım gibi eminim. hocam ellerine sağlık…

 47. Japonca

  5

  Çok güzel bir şeye vesile oluyorsunuz çok faydalı Japonca öğrenmek isteyenler için çok teşşekkür ederim saygılarımı sunarım

 48. İYİ GİDİYOR

  5

  Şimdilik ilk bölümü bitirdim ama şimdiden iyi gidiyormuşuz gibi geldi ellerinize sağlık kolay gelsin…

 49. Her şey için teşekkürler...

  5

  Japonca’ya ilgi duyan ancak zor olduğunu düşünerek öğrenmeye cesaret edemeyen herkese bu dilin ne kadar kolay olduğunu gösterdiniz. Eğitimlerinizdeki samimi ve eğlenceli anlatımlarınızla öğrenmeyi de zevkli hale getirdiniz. Bu mükemmel sitede emeği geçen herkese teşekkürler… Arigatou gozaimasu 🙂

 50. Harika!

  5

  Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnternetin ne kadar faydalı kullanılabileceğine örnek gösterilebilecek bir site hazırlamışsınız.

 51. Koniçiwa ;)

  5

  Japonca’ya merak sarmama ve sizi tanımama çok sevdiğim bir arkadaşım sebep oldu. Bu dili öğrenmeye şimdi ve sizinle başladım ve de oldukça heyecanlıyım. Böyle kompleks bir dili öğrenip öğrenemeyeceğimi çok merak ediyor, açıkcası yaşıma ve yaşadıklarıma rağmen zekamı denemek , sınırlarımı zorlamak istiyorum. Henüz hiçbir kitabınızı almadım. Nette araştırınca bu siteyi buldum ve deneme mahiyetinde ilk buradaki derslerinizle başlamak istedim. Umarım faydası olur. Şimdiden teşekkürler 💐

 52. Aydın

  5

  こんにちは!私はAydınです。

  どうもありがとうございます。
  Çok güzelil japonca yıl sizin siteniz sayesinde çok rahat öğreneceğim.

 53. Harikasınız

  5

  Doumo arigatou gozaimasu

 54. ÇOK İYİ

  5

  Anlatım tarzınız çok iyi inşallah çok iyi bir şekilde japonca öğreneceğim 😁😁😁

 55. Teşekkürler

  5

  Hocam öğretmeyi para temelli yapmayıp öğretmenin zevkini yaşadığınızı düşünüyorum.Yaşadığınız bu iştiyakı da derslerinize yansıtmışsınız ve bunu hissettiriyorsunuz.Piyasadaki bu kadar kısıtlı kaynak arasından güzel bir eser ortaya çıkarmışsınız ve bunu da sanal ortamda destekliyorsunuz.Japonca öğrenmeye sizin kaynaklarınızdan devam etmeyi düşünüyorum.Bizlere 1 harften fazlasını öğrettiğiniz için teşekkür ederim.

 56. Batuhan Muhammet SAKİN27 Kasım 2016 at 23:08Cevapla

  HARİKA

  5

  Eğitiminiz harika en yakın zamanda kitaplarınızı da alacağım. Böyle bir site kurup bizlere yardımcı olduğunuz için ありがとございます。 🙂

 57. iyi

  4

  güzel ve çok iyi

 58. harika

  5

  Genel olarak öğrenmesi çok zor gözüyle bakılan ve öyle kabul edilen bu dili öğrenmeyi bu kadar zevkli ve kolay hale getiren kendine özgü çalışmanız nedeniyle sizi candan kutlarım. Sayenizde, zoru başarmanın zevkini yaşıyoruz. Herkese öneriyorum. Emeğinize sağlık.

 59. harika bir başlangıc

  5

  harika bir başlangıc

 60. Her daim devam

  4

  Hocam emeğiniz size taa en dibine kadar helal olsun.Alfabe kitabınız sayesinde kelimeleri kolay bir şekilde öğrendim.Uzun süre bakmama rağmen hala unutmuş değilim.Her zaman devam böyle 😊

 61. SÜPERRR

  4

  İlk ders için iyi

 62. Teşekkürler

  5

  Yaptığınız bu çalışma için çok teşekkür ederim. Bir şekilde değişen Dünya da hala insanların bir şeyler öğrenebilmesi için emek harcayan insanları görmek beni mutlu etti. Çalışmalarınızın daha da iyiye gitmesi ve sürekli olması dileğiyle. İyi çalışmalar…

 63. Teşekkürler

  5

  Japonca’dan korkuyordum başta. Fakat bu kadar kolay bir gramer yapısı olduğunu bilmiyordum. Dil ailesi de önemli tabi. Teşekkürler…

 64. Güzel Site

  5

  Bu güzel siteyi hazırladığınız için teşekkürler, emeklerinize sağlık.

 65. Tonytomychopper

  5

  Hito hito no mi meyvesi yemkş tony tony chopper i da oraya koymaniz guzel bir ayrinti one piece severler için:)

 66. BAŞARILI

  4

  Giriş dersi olarak başarılı olmuş. Teşekkürler.

 67. TEŞEKKÜRLER

  5

  hocam çok teşekkürler çok net bir şekilde öğrettiniz

 68. harika

  5

  dersler gerçekten çok güzel hazırlanmış emeğinize sağlık

 69. çok kapsamlı

  5

  sıfatların kullanımına yönelik tüm temel bilgi mevcut. çok güzel bir ders.

 70. BEĞENDİM

  5

  Gerçekten beğendim, teşekkürler.

 71. YAVAŞ YAVAŞ

  5

  Yavaştan yol alıyoruz:D

 72. Teşekkürler

  4

  Hocam elinize sağlık. anlatımlar çok net. 10 yıl önce 2 kur ders aldım. Bu sene de tekrar grammer kursu alıp teorik eğitimi ikinci kez bitirdim. Anlatımlarınızda en temele inerek her detayı aktarıyor olmanız çok açıklayıcı olmuş. Pratik yapmak amaçlı tüm derslerin üzerinden geçiyorum.

  Kaynak olarak da elimde bulunması için kelime ve gramer kitaplarınızı alacağım. Ancak okuma pekiştirmek için sadece kana ile yazılmış bir basit bir hikaye kitabı vb. de olsa kanayı pekiştirmek için iyi olurdu. Japoncamı geliştirmek için okumak istiyorum ancak Kanji hiç öğrenmedim ve şu aşamada da başlamayı düşünmüyorum. Ancak hiragana ve katakana ile yazılmış (veya kanjilerinin üzerinde hiragana olan) tavsiye edebileceğiniz basit seviye kitaplar varsa yönlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 73. İNGİLİZCE

  5

  Bu sitenin ingilizce almanca gibi versiyonları da olsa cok güzel olurdu ^^

 74. Harika

  5

  Tek kelimeyle süper biraz karışık ama olsun biraz kafa yorarsak öğreniriz size teşekkür ederim ble bi hizmetten ötürü

 75. Çok kolay

  5

  Bu kadar kolay bir şekilde Japonca öğreneceğimi düşünmemiştim.

 76. Herkesin emeğine sağlık!

  5

  Bir buçuk aydır, işimden fırsat bulabildiğim zamanlarda çalışıyorum. Çok da faydasını gördüm.
  Derse site üzerinden devam eden arkadaşlara tavsiyem ise “kitapları mutlaka almaları” yönünde olacak. Kitaplar satıldıkları fiyatlardan çok daha kıymetli ve haliyle kapsamlı.

  Hazırlayan herkese çok teşekkürler!

 77. Çok teşekkür ediyorum.

  5

  Bu işi karşılıksız yapmanız gerçekten çok iyi.Size destek olabilmek için dersler bitince kitaplarınızdan alacağım.

 78. Merak ettim;

  5

  Kana varken, neden işleri daha da zorlaştırıp kanji yapılmış?
  Baktığım bazı japonca makalelerde genellikle kana kullanılıyor zaten.

  • kanjinin varlığı

   5

   kanji kolaydır şayet 2100 küsür olması onu zorlaştırıyor nedeni aynı telafuzla çok anlamlı kelime olduğu için kanjinin kullanımı şarttır öyle kelimeler vardır ki 3-5 tane anlamı vardır hepsini ayırt etmek için kana kesinlikle kullanışsızdır sorunun cevabı bu

 79. Çok iyi..

  5

  Çok iyi…

 80. TEŞEKKÜRLER

  5

  Konu anlatımı için teşekkürler 🙂

 81. TEŞEKKÜRLER

  5

  Çok güzel bir bölümdü teşekkür ederim

  doumo arıgatou gozaımasu **-**

 82. Nihongo ga dekiru

  5

  cok tesekkurler ders icin, animelerden kulak asinaligi oldugunda cok kolay geliyor ve tum soru isaretleri kalkti gramer hakkinda, emeginize saglik

 83. HER ŞEY

  5

  Buradaki her şey muhteşem. Kalite, anlatım ve daha aklıma gelmeyen şeyler 😀 Kitapları daha almadım ama yakın zamanda almayı düşünüyorum. Bu siteyi öğrenmeden önce sadece animelerden duyduğum kadarıyla Japonca biliyordum. Hep böyle bir yer arıyordum ve en sonunda buldum. Eğitimlerde ilerledikçe hem Japonca bilgim artıyor hem de anime izlerken çeviri yanlışlarını bulup sinirlenebiliyorum. Teşekkür ederim LearNihongo. 👍

 84. ANLATIM

  5

  Çok güzel anlatıyorsunuz, teşekkürler her şey için.

 85. ÜCRETSİZ

  5

  Çoktan beri Japonca öğrenmek istiyordum ancak bir türlü imkanım olmuyordu, böyle bir hizmeti ücretsiz sagladiginiz için teşekkürler…

 86. MEMNUNUM

  5

  Öncelikle bu nispeten uzun yorum için affınıza sığınıyorum.

  Elinize sağlik gerçekten, amaca çok iyi hizmet eden bir site olmuş. Altı yedi ay boyunca arayıştaydım mütemadiyen internette, bu arada ingilizce sitelerden çalıştım. Bir ay filan oluyor sanırım sizin sitenizi bulalı.

  Ana dildeki benzetmelerle çalışmak çok daha verimli oluyor. Sitenin yeni hali eskisine kıyasla daha aktif, tablet ve telefonu kullanarak bağlanmayı tercih ettiğim için, yolumu yeniden bulmak çok zaman aldı. Şu anda da bir sürü menü çalışmıyor telefonum ve tabletimde.

  Plansız ve parça parça çalışmaktan kafamdaki bilgiler birbirine karışmış, bu zaman zarfında. Belkide yaşla ilgilidir, bilemiyorum 🙂 O yüzden kitapla birlikte sil baştan başlıyorum. Yeri gelmişken eğer öyle değilse, göremedim çünkü, kitabınızdaki “1. Basit cümle kurma” nin sonundaki iki paragraflık tavsiyeyi sitede de, atlanmadan geçilemeyecek bir yere koysanız çok yarari olur görüşündeyim.

  Ben de merak ediyordum niçin 23. Dersten sonrasına gidemiyorum diye. Demek bu gün yüleyeceksiniz.

  Ohh ya, sonunda şu lanet olası otomatik sayfa banner ı da kalkmış. Eğer kaldırmamışsaniz, yani bu otomatik banner yokluğu geçici bir mutluluksa lütfen kaldırmayi bir duşünün. Tablet ve telefon kullanirken, kanji karakterleri yeterince iyi görebilmek için ekranı büyüttüğümüzde bütün yüzeyi kaplıyordu ve çok az görülebilir alan kalıyordu geriye. Sonuçta yakını zor gören insanlar için beladan başka bir şey değil. Bilgisayarda da öyleydi son baktığımda.

  BURADAN DİĞER UYELEREDE SÖYLEYEYİM… EVET KİTAP FARKLI VE DAHA İYİ, MEMNUNUM.

 87. :))

  5

  Çok eğlenceli

 88. Teşekkürler

  5

  Çok emek harcamışsınız gerçekten de. Oldukça anlaşılır ve öğrenmesi keyifli. Elinize sağlık

 89. harika

  5

  Desteginiz icin tesekkurler 🙂

 90. ELBETTE

  5

  Mochiron 👍

 91. TEBRİKLER

  5

  Çok güzel tesekkur ve tebrikler 😁

 92. ders seçimi

  5

  Ders seçiminde her seferinde başa sarma gibi bir problem vardı, rahatsızlığımı söyleyince sorun hemen düzeltildi ve bana geri dönüş olarak mail atıldı. Ciddiyetiniz, emeğiniz ve verdiğiniz tüm motivasyon için çok teşekkür ederim.

 93. Doki doki

  5

  bu site neredeyse ilk ciktiginda baslamistim sonra universite sinavi hazirligi fakan derken ara verdim simdi yeniden basladim dersleri yariladim , azicik zorlamaya basladi tabi 😀 ama ucretsiz kurs icin bu site baya iyi hatta sinavlari , seslendirmeleri bile var bu yuzden sensei sizi cok seviyoruz. vazgecmeden ogrenicem (: suan veterinerlik okuyorum 2. sinifta , insallah masterimi japonyada yaparim hatta imkan olursa orada bile calismak isterim (: motivasyonunuz icin tesekkur ederim <3

 94. İlayda_Uyanik_Nihon19 Ağustos 2016 at 18:06Cevapla

  Çok güzel

  5

  Bu uygulamayı çok beğendim.Japonca’yı öğrenmeyi çok istiyorum.Belki bir gün Japonya’ya gidersen işime yarar hem de fazladan bir dilden bir şey olmaz.Özellikle günlük deyişleri çok sevdim 😊😊

 95. İyi ki varsınız!..

  5

  Kamu’da memur olarak görev yapmaktayım. Ve bizim görev alanımız yabancılara yönelik olduğundan yabancı dil ihtiyacı her halükarda oluyor. Çoğu arkadaşım Japonca’yı bırak zor ve gereksiz dese de sizin görsel ve akıcı dil üslubunüzdaki sıcaklık beni daha da heveslendirdi. Tasarım olsun, renkler olsun gayet hoş. Kitaplarınızı aldım. Fakat her zaman elimin altında olmadığı için buradan da takip ediyorum. Sizden ricam her dersi pdf şeklinde de hazırlayıp link olarak koymak. Çünkü internete her zaman bağlanmak mümkün olmuyor. Sağlıcakla kalın.

 96. Premium

  5

  Müthiş olmuş! İnsan kendini premium ders satın almış gibi hissediyor. Bu kalitenin ücretsiz olması çok güzel.

 97. ÇOK BEĞENDİM!

  5

  Emeğinize sağlık, çok beğendim! Gerçekten çok faydalı bir site, sayenizde isteğim doğrultusunda ilerleyebiliyorum. Lütfen bizimle paylaşmaya devam edin. Çok teşekkürler!

7060 KAYITLI ÖĞRENCİ

Tüm Eğitimler

Yorumlar