Kill me heal me dizi tanıtımı

Dizide bir psikiyatri asistanı olan Oh Ri-Jin ve çoklu kişilik bozukluğu hastası zengin Cha Do-Hyun’un aşkı konu alınmıştır.

2015 yılında MBC kanalında yayınlanan ve yüksek reytingler almış bir dizidir. İlk bölümü 7 Ocak 2015 tarihinde yayınlanmış ve dizi toplam 16 bölüm sürmüştür. Dizide bir psikiyatri asistanı olan Oh Ri-Jin ve çoklu kişilik bozukluğu hastası zengin Cha Do-Hyun’un aşkı konu alınmıştır. Dizinin topladığı beğeniyi de göz ardı etmemek lazım. Peki şu olaya ne diyorsunuz. İki ana erkek karakterimiz en yakışan çift ödülünü aldılar. Sebebi dizide kız kişiliklerden birinin Oh Ri-On’a aşık olması 😀  Ödül töreninden bir kare koyayım şuraya sizler için.

kill-me-heal-me-dizi-tanitimi

Dizide gerçekten çok keyifli sahneler var. Gülmekten kırılacağınız, defalarca geriye  sarıp sarıp izleyeceğiniz sahneler. Başroller Secret’ın da başrolleriydi. Benim yakıştırdığım bir çift açıkçası.

kill-me-heal-me-dizi-tanitimi

Dizide Cha Do-Hyun’un kendisi dışında 6 karakteri var. Onun travmasını tetikleyen olaylar oldukça yeni karakterler de çıkmaya başlıyor. Bu karakterler şunlar;

Shin Se-Gi : Çoğu izleyicinin ben dahil favori karakteri.

Nana: Küçük kız çocuğu. Sanırsam 7 yaşında. Ahhh tam bir çocuk gerçekten…

Perry Park: Tek hedefi üstüne adını yazabileceği bir gemiye sahip olmak. Biraz değişik tarzda birisi.

Ahn Yo-Sub: İntihara meyilli genç bir çocuk. Depresif yaşıyor.

Ahn Yo-Na: İşte bu kızı çok seviyorum. Ahn Yo-Sub’un ikiz kız kardeşi. Oh Ri-On’la olan sahneleriyle büyük beğeni alan bir karakter.

Mysterious X: Bu kişi de bende kalsın. İzlerseniz sürpriz olsun.

kill-me-heal-me-dizi-tanitimi

Karakterleri seviyoruz izleyenler olarak ama hepsi aslında çok ciddi bir hastalığın ürünü ve Cha Do-Hyun’un iyileşmesi için hepsinin gitmesinden başka çare yok. Burası biraz hüzün veriyor çünkü karakterlerin hepsiyle izleyicinin ayrı bir bağı oluşuyor.

Çok mu çok sevimli bir çiftimiz de var. Çift denemez gerçi. Oh Ri-On ve Ahn Yo-Na. Sıkılmadan izleyebileceğiniz  bir çift. Park Seo-Joon ve Ji Sung oyunculuklarıyla bu çifti bir efsane haline getirdiler.

kill-me-heal-me-dizi-tanitimi

Benim en sevdiğim 3 dizi arasında açıkçası bu dizi. Kalitesini her anlamda ortaya koyuyor. Oyuncularıyla, konusuyla, müzikleriyle, senaryosuyla, set arkası ekibiyle çoğu Kore dizisinin arasından kolayca sıyrılıyor.

OYUNCULAR

Cha Do-Hyun: Ji-Sung ( e daha ne olsun demi)

Oh Ri-Jin: Hwang Jung-Eum

Oh Ri-On:  Park Seo-Joon (e bir de Seo-Joon olsun o zaman)

FRAGMAN

DİZİDEN EĞLENCELİ BİR SAHNE


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


2 Yorum "Kill me heal me dizi tanıtımı"

  1. Bu dizi efsane izleyin ama Türkçe dublaj değil altyazı izleyin daha iyi

  2. kill me heal me kesinlikle izlenmesi gereken diziler arasında

Mesaj At