Got 7

GOT7 (갓세븐) JYP Entertainment’ta 16 Ocak 2014 yılında çıkış yapmış 7 kişilik bir hip-hop grubudur.

GOT7 (갓세븐) JYP Entertainment’ta 16 Ocak 2014 yılında çıkış yapmış 7 kişilik bir hip-hop grubudur. Çıkışları Girls Girls şarkısı ile olmuştur. Fanlarına resmi olarak I GOT7 denmektedir. 7 üyenin isimleri şunlardır: JB, Jinyoung, Mark, Jackson, Youngjae, Yugyeom ve Bambam.

Gelin üyeleri yakından tanıyalım.

JB

Got 7 임재범
Gerçek adı Im Jae Bum (임재범)’dur. Grubun ana vokali ve aynı zamanda lideridir. 2009 yılında JYP’de stajyer olmuştur. Dream High 2 ve A A Man Falls In Love dizilerinde oynamıştır.

JINYOUNG

Got 7 박진영

Tam adı PARK Jin-Young’dur. (박진영). Grubun yüzü ve vokalistidir. 2009 yılında JYP stajyeri olmuştur. Dream High 2, When a Man Loves, My Love Eun-Dong, Legend of the Blue Sea dizilerinde oynamıştır.

MARK

Got 7 마크 이엔 투안

Gerçek adı Mark Yi En Tuan’dır. (마크 이엔 투안). Tayvan kökenli olup Amerika’dan gelmiştir. Los Angeles doğumludur. 2010 yılında JYP stajyeri olmuştur.

JACKSON

Got 7 Wang Ka Yee

Gerçek adı Wang Ka Yee’dir. Grubun Çinli üyesidir. 2011 yılında JYP’de stajyer olmuştur. Grupta lead rapper, lead dansçı olarak görev yapar.

BAMBAM

Got 7 Kunpimook

Gerçek adı Kunpimook’tur. Grubun Taylandlı üyesidir. Grupta Lead rapper, Lead dansçı görevleri vardır. 2010 yılında JYP stajyeri olmuştur.

YUGYEOM

Got 7 YUGYEOM

Gerçek adı Kim Yu-Gyeom’dur. (김유겸) Grubun ana dansçısıdır. 2011 yılında JYP stajyeri olmuştur.

YOUNGJAE

Got 7 최영재

Tam adı Choi Young Jae (최영재). Grunun ana vokalidir. 2013 yılında JYP stajyeri olmuştur.

Dinlemeniz için size grubun bir şarkısını bırakıyorum.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


3 Yorum "Got 7"

  1. Bazılarının isimlerini karıştırıyorum. Kafayı yiyeceğim

Mesaj At