Uncontrollably fond dizi tanıtımı

Dizi ilk başlarda eğlenceli olsa da sizi en çok hüzne boğan dramalardan olacak

Shin Joon-Young, Kore’nin en ünlü aktörü. Noh Eul ile uzun yıllardır tanışmakta ve onu sevmekte. Okuduğu Hukuk Fakültesi’ni bırakıp ünlü olmuştur. Çünkü sevdiği kız Noh Eul, onun yüzünden kaza geçirmiş ve ölümün kıyısından dönmüştür. Joon-Young şu sözü söylemişti.

Eğer onu kurtarırsan gerçekten var olduğuna inanacağım. Onu kurtarırsan tüm mutluluklarımdan vazgeçeceğim. Onu kurtar benim canımı al

(Bu sözleri Tanrı’ya söylüyor). Eul ameliyattan sağ çıkınca Joon-Young okulunu bırakmıştır ve çok da sevmediği oyunculuk mesleğine başlamıştır. En kötüsü ise iyileşemeyeceği ve ölümden kaçışının olmadığı bir beyin hastalığı ortaya çıkmıştır. Ama bu hastalığını doktorundan başka kimse bilmiyordur.

Uncontrollably fond

Noh Eul dizide bir yapımcıdır. Joon-Young ile yıllar sonra bir TV projesi için bir araya gelmişlerdir. O da Joon-Young’u yıllardır seviyor. Arada gönlü başkasına kaymış olsa da. Noh Eul’ın Joon-Young’un hastalığını çok kötü bir şekilde öğrenmişti. İçimi acıtmıştı.

uncontrollably fond

Dizinin ilk bölümlerinde eğlenmiştim ama diziyi Joon-Young’a gıcık olup çok kızarak izlemiştim. Çocuğun babasına da ayrı sinir oluyordum. Bir yandan da üzülüyordum. En sevdiğim karakterler Joon-Young’un menajerleriydi J Dizinin en sevdiğim çifti ise Noh-Eul’un kardeşi ile Joon-Young’un kardeşi. Benim için neredeyse her bölüm hüzün doluydu.  Doya doya birlikte olduğu sahneleri izleyemedik. Gene de her şeye rağmen izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum. Ağlayacak bir dizi arıyorsanız kesinlikle bu diziyi öneriyorum. Başından sonuna hüzün doluydu benim için. Müziklerini en beğendiğim diziydi. Tüm müziklerini indirmiştim. Dediğim gibi ağlayacak bir dizi istiyorsanız bunu tavsiye ediyorum. Reytingleri de yüksek bir dizi.

Ek olarak; bildiğiniz üzere Kim Woo-Bin kanser hastası. Bir gün sabah kalktığımda bu haberi görünce çok şaşırmıştım. Çok üzüldüm. Woo-Bin yaklaşık 22 kilo kaybetmiş durumda. Bir an önce sağlığına geri kavuşmasını ve en yakın zamanda güzel haberlerini almak istiyorum. Buradan geçmiş olsun dileklerimi de yolluyorum.

kim woo bin

Oyuncu Kadrosu


Shin Joon-Young: Kim Woo-Bin

Noh Eul: Bae SUZY (MissA)

FragmanİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


1 Yorum "Uncontrollably fond dizi tanıtımı"

  1. Daha önce hiç bu kadar özensiz bir dizi tanıtımı yazısı okumamıştım. Dizi seçimi mükemmel ancak kurulan cümleler ve içerik için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim

Mesaj At