Mirai Nikki anime tanıtımı

Bir sabah uyandığında yazdığı günlüğün geleceği gösterdiğini öğrenir ilk başlarda inanmaz ama gerçekleşen olaylar onu inandırmaya yetmiştir. Yuki artık hayatı daha kolaylaşmış olup geleceği günlüğü sayesinde görebilmektedir.

mirai nikki anime
mirai nikki anime

Yuki (Amano Yukiteru) Yalnız takılan kimseyle pek konuşmayan birisidir. Genelde de nerede olursa olsun gördüğü her şeyi cep telefonundaki günlüğe kaydeder ve hayali arkadaşı olan Deus (zaman tanrısı) ile vaktini geçirir. Bir sabah uyandığında yazdığı günlüğün geleceği gösterdiğini öğrenir. İlk başlarda inanmaz ama gerçekleşen olaylar onu inandırmaya yetmiştir. Yuki artık hayatı daha kolaylaşmış olup geleceği günlüğü sayesinde görebilmektedir. Taki bir diğer günlük kullanıcısının onu öldürmeye çalışmasıyla kendisi gibi günlük kullanıcıları olduğunu öğrenene kadar.

Tür: Aksiyon, romantizm, psikoloji

Yazar: Katsuhiko Takayama

Bölüm: 26

Yönetmen: Naoto Hosoda

Yuno (Gasai Yuno), Yuki’yi deli gibi sevmektedir ve onun için hayatını bile verebilir ve onu çok sefer ölümden kurtarmıştır. Diğer günlük kullanıcılarının hayatı ve edindiği arkadaşları ile olan şeyler de bayağı ilgi çekici.

Önemli Not: Bağımlısı olabileceğiniz bu animeyi izlerken fazla hızlı davranmayın çünkü sonu bitince adam kendini boşlukta hissediyor bence yavaş yavaş zevkini alın görün bakın süper bir animedir…

Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir