Japonya’ya Yolculuk – Book-Off

Japonya'da kitap veya manga almak istiyorsanız book-off'lar en güzeli

Japonya’da kitap veya manga almak istiyorsanız book-off’lar en güzeli. Genel olarak 3, 4 katlı yapılar oluyorlar. Benim yakınımdaki book-off’da ilk kat mangalara ayrılmış. 2. katta dvdler 3 katta manga ve başka türlü kitaplar var. 4. katı var mıydı bakmadım. Çocuklar için Japonca kitap bakmak için gittim ve bir tane aldım. Aldığım kitap kullanılmış 2. el bir kitaptı. Evet book-off’ta 2. el kitaplar da var. Aldığım kitabın normal fiyatı 1100 yen. Karalanmamış olanını 300 yene, 1 sayfası karalanmış olanı ise 108 yene satılıyordu. Tabii ki 108 yen olanı aldım. Ve hikayeleri çevirmeye başladım. İlk günden 2 sayfa da ben karaladım 🙂

Burası DVD katı:

Burası da normal kitapların satıldığı yer. Adamın solunda çocuk kitapları var. Mağazadaki görevliden çocuk kitabı almak istediğimde beni buraya getirdi.

Çok temiz ve çok güzeller. Bir dünya kitap çeşiti mevcut. Manga bölümünden hiç resim çekmedim fakat ileride çekip güncellemeyi düşünüyorum. Benim aldığım kitap ise şu:

 

Bu yazı kısaydı. Sonraki yazıda Japon yelpazesi satan bir mağazaya gideceğiz 🙂


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


5 Yorum "Japonya’ya Yolculuk – Book-Off"

  1. Japonca manga hangi sitelerden indirebiliriz?Japonyadan buraya getirtmek amazon.co.jp ile çok pahalı 🙁

  2. Beni J-POP yazan yere ışınlayın 😀

  3. Sensei, o kadar gitmiş bizim yerimize de görmüşsünüz, lütfen bir cosplay etkinliğini fırsatınız varsa kaçırmayın! Tarihleri hangi günde ve nerede bilmiyorum ama Japonların cosplay etkinliklerini daha çok merak ediyorum doğrusu!

  4. Hocam Japon gençleri genel olarak ne yapıyorlar, bir bilginiz varmı?

Mesaj At