Doctors – kalp atışı dizi tanıtımı

Şimdi sizlere Türk kanalında görmüş olduğunuz Kalp Atışı dizisini ve Kore versiyonu olan Doctors dizisini tanıtacağım.

Şimdi sizlere Türk kanalında görmüş olduğunuz Kalp Atışı dizisini ve Kore versiyonu olan Doctors dizisini tanıtacağım. Aynı tanıtımda iki dizi olacak gibi düşünelim.

Bilmeyenleriniz varsa tekrar detaylı bir şekilde söyleyeyim. Doctors dizisinin senaryosu satın alındı ve Show TV’de Kalp Atışı dizisi olarak karşımıza çıktı.

Biraz karakterleri incelemeye ne dersiniz?

İlk olarak, Doctors dizisinde Hye-Jung, Kalp Atışı dizisinde Eylül ERDEM olarak tanıdığımız doktor karakterimiz. ‘Yaşadığı onca şeye rağmen sevmekten asla vazgeçmedi’ onlar hakkında karşınıza çıkacak en sık cümlelerden birisidir. Kalp Atışı’nda gördüğüm kadarıyla da gerçekten doğru bir cümle. Senelerce görmemesine rağmen aynı adamı sevmekten vazgeçmeyen kızımız. Serseri bir ruha da sahip. Hong Ji-Hong (Ali Asaf) ile karşılaştıktan sonra hayatında ve karakterinde çok büyük değişmeler oluyor. Söylemeden geçmeyelim yetenekli, pratik ve başarılı bir cerrah olmasının yanı sıra iyi bir dövüşçü. Öfkesini yumrukları ile bastırıyor.

kalp-atisi-dizi-tanitimi

Şimdi de kızların sevdiği karakterimiz Doctors dizisinin Hong Ji-Hong’u, Kalp Atışı’nı Ali Asaf Denizoğlu’nu anlatayım. Bu karakter de sevmekten asla vazgeçmiyor, hatta hiç pes etmiyor. Hye-Jung ile tanışması bir hırsızlık olayı yüzünden oluyor. Onunla karşılaştığı zamanlar doktorluğu bırakmış ve bir lisede öğretmenlik yapıyordu. Daha sonra mesleğine geri döndü ve alanında en iyi cerrahlardan birisi oldu.

kalp-atisi-dizi-tanitimi

Elbette sevilen diğer karakterlerimiz de var. Eylül’ün dişli rakibi Jin Seo-Woo. Bu karakterimiz ilk başlarda çok sevilmese de sonradan sevilen bir karakter. Ama üzücü bir haberim de var. Kalp Atışı’nda bu karakterimiz öldü ve 10. bölümde diziden ayrıldı.(yazık ettiler kıza) Bu ve diğer sebeplerden dizi reytinglerde ilk 2’den düşmezken reyting şoku yaşayarak 10. sıralarda yer almaya başladı. Şu anda dizi kendini biraz topladı ve tekrardan ilk 5’e girmeyi başardı. Reyting demişken Doctors dizisinin de reytingi 8.8/10’du. (10 üzerinden 8.8)

Jung Yoon-Do’ya gelecek olursak, Yoon Do işte :))))))))) Karizma 🙂

Şu anda Kalp Atışı, Doctors dizisinden sapmış durumda ama diziyi iyi topladılar.(şahsi görüşüm)

Bu diziyi anlattım ama böyle güzel bir dizi için tanıtım yeterli olmaz. Siz bu diziyi izleyin, izleyin. Türk versiyonunu izlemeseniz de Kore versiyonunu kesinlikle tavsiye ederim.

kalp-atisi-dizi-tanitimi

OYUNCULAR


Hye-Jung: Park Shin-Hye

Hong Ji-Hong: Kim Rae-Won

Jin Seo-Woo: Lee Sung-Kyung

Jung Yoon-Do: Yoon Kyung-Sang

 

FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Doctors - kalp atışı dizi tanıtımı"

Mesaj At