Devil survivor 2 anime tanıtım

Septentriones ismi verilen istilacılar bir Pazar günü Japonya’ya saldırırlar

Septentriones ismi verilen istilacılar bir Pazar günü Japonya’ya saldırırlar. Kahramanlarımız ise istilacılara karşı koyabilmek için özel güçlerle anlaşma yapmış kişilerden oluşmaktadır. Septentriones günde en az bir kez saldırı için ortaya çıkmaktadır. Kahramanlarımızın ise istilacıları yok etmek için kısıtlı süreleri bulunmaktadır.


Tür: Aksiyon, Fantastik

Yayın Tarihi: 04 Nisan 2013  (TV Serisi-Devam Ediyor)

Manga : 28 Mart 2013’de 5. Bölüm Yayınlanmıştır (Devam Ediyor)

Yönetmen: Seiji Kishi

Senaryo: Mezu Makoto

7 İstilacı, 7 Gün, HAYATTA KAL YA DA ÖL!

(Efenim daha fazla ayrıntı verip serinin heyecanını kaçırmak istemiyorum, ne de olsa yeni başlayan bir seri, mangasını okumaya başlayabilirsiniz)

Anime uyarlaması duyurulduktan sonra mangasını takibe aldığım bir seridir kendisi. 4 Nisan’da yayınlanan anime uyarlamasının ilk bölümünü de oldukça tatmin edici buldum. Aksiyon ve fantastik öğeleri sevenlerin beğenerek takip edeceği bir seri olacağını düşünüyorum. Serinin aksiyon dozunu tahmin edebilmeniz için Nintendo DS için hazırlanmış bir oyun olan Devil Survivor2 adlı oyunun anime ve manga uyarlaması olduğunu belirtmekte fayda var.

Bilgisayar oyunlarının anime ve animasyon uyarlamalarını seven biri olarak, bu serinin de bizi hayal kırıklığına uğratmayacağını umut ediyorum. En azından mangası oldukça sürükleyici olarak devam ediyor.

Serinin isminin sonunda yer alan “2” kafanızı karıştırıp “nerede bunun 1. sezonu”  diye internette kaybolmanıza sebep olmasın Kendisi serinin 1. Sezonudur.

DEVİL SURVİVOR 2 AÇILIŞ


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


5 Yorum "Devil survivor 2 anime tanıtım"

  1. yavaş yavaş anime macerasına devam edelim artık :)))
    devil survivor düşündüğüm animelerden (paylaşım için arigatou :)) )

  2. Hehhehe.Ben internette nerden bunun ilk sezonu diye arayanlardanım 😀
    Böyle isim mi olur yahu 😀 Ama seri güzel sayılır ilerleyen bölümlerde heyecanlı olacak gibi.

  3. acun mu sunuyor bunuda (: (:

  4. ilk bölüm yayınlandı bir hayli güzeldi 😀

Mesaj At