Ouran Koukou Host Club tanıtım

Bizimle beraber kulübümüze gelecek olan misafirlerimizi karşıla, 100 müşteriye hizmet ettikten sonra borcun silinecek

Burası Japonya’nın zengin ailelerinin çocuklarını okuttuğu oldukça ünlü bir lisedir. Bu okula bursu olarak gelmiş olan Fujioka Haruhi ders çalışmak için sessiz bir yer ararken yanlışla okulun Host Kulübünün odasına girmiştir. Burada karşılaştığı gençler onun durumunu öğrenmek için sorular sorarken yanlışlıkla bizim para birimimiz ile trilyonluk (muhtemelen) bir vazoyu parçalar ve zararı ödemek için kulüp ona “Bizimle beraber kulübümüze gelecek olan misafirlerimizi karşıla, 100 müşteriye hizmet ettikten sonra borcun silinecek” ve böylelikle Haruhi’nin bu insanlar ile ilişkisi başlamış olur.

YORUM


Çok eğlenceli bir dizidir. Hanımların ziyaret etmiş olduğu bu kulüpte her kadının zevkine göre erkekler mevcut. Sevimli (tatlıya bayılan sevimli adamımız), vahşi (hiç konuşmayan cool olan aslan parçamız), eşcinsel muhabbetinden hoşlanan bayanlar için samimi ikizler (aralarındaki romantik konuşmalar, biraz can sıkabiliyor), şeytan lakaplı (zeki, karizmatik karakterimiz) ve Prensimiz. Prensimizin oldukça değişik hikayesi vardır. En sevdiğim karakter diyebilirim. İzlediğinizde aileye düşkünlüğünde Gözlüklü karaktere anne demesindeki mantığı açıklıyorlar. Bu karakterlerin hepsi ultra zengin tipler ama samimiyetleri ve dünya bakışları harika. Keşke bütün zenginler böyle olsa denecek türde.

Bu dizi animeden uyarlama. Animesi de oldukça eğlenceli görünüyor sadece 1 bölümünü izledim. Birebir anime ile uyumlu yapılmış. Genel olarak animeden uyarlanan dizi,live-action tarzı yapımlar pek güzel olmuyor ancak bunun için kesinlikle kötü olmuş diyemem. İzlerken çok eğlendim. Abartlı hareketler animenin etkisini veriyor. Nekozawa-san arada gelmesi, tavırları 10 numara. Kesinlikle tavsiye ederim.

 

 

ANA KARAKTERLER


Tamaki Suou: Yusuke Yamamoto (OOji- Prens)

Fujioka Haruhi: Haruna Kawaguchi (Sevimli,akıllı kızımız)

Ootori Kyoya: Shunsuke Daito (Şeytan)

Mitsukuni Haninozuka: Yudai Chiba (Sevimli)

Hikaru Hitachiin: Shinpei Takagi (İkizler)

Kaoru Hitachiin: Manpei Takagi (İkizler)

Takashi Morinozuka: Masaya Nakamura (Vahşi)

Umehito Nekozawa: Ryo Ryusei

FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Ouran Koukou Host Club tanıtım"

Mesaj At