Kyou No Kira-kun “Closest Love To Heaven”- Japon Film Tanıtımı

Mikimoto Rin tarafından yazılmış ve çizilmiş olan seri oldukça hüzünlü bir o kadar da romantik bir hikaye anlatmaktadır.

Bugün’ün Kira-kun’u şeklinde çevirebileceğimiz Shoujou Manga türünde yazılmış olan sevimli bir serisidir.

jMangasını okumak isteyen arkadaşlar Türkçe olarak çevrilmiş olarak bazı manga okuma sitelerinde bulabilirsiniz. Manganın ilk kitabı 13 Ocak 2012 yılında basılmıştır. 11 Ağustos 2014 yılında seri tamamlanmıştır.

Okumura Ninon, bir lise öğrencisidir. Ailesi ve papağanı (Öğretmen-Sensei) haricinde kimse ile konuşmamaktadır. Hiç arkadaşı olmayan Ninon okuldakiler tarafından “Kuş Kız” lakabı konulmuştur. Gözlerini gören kimse de olmamıştır. Gözlerini kapatacak kadar uzatmış olduğu kakül den kimse gözlerini göremez. Zaten tuhaf olarak düşünülen Ninon daha da tuhaf bir görünüm almıştır. Aynı sınıfta yer alan Yuuji Kira ile aynı zamanda komşudur ve Ninon’un kalbi Kira’ya aittir. Kira’nın oldukça zor bir yapısı vardır. Serseri oluşu, sürekli olmayan bir ilişkileri oldukça güvenilmez bir tiptir. Bir gün Ninon’un ailesi Kira’nın 1 yıllık ömrünün kaldığını ve okulda onunla ilgilenmelerini söylerler. Ve bütün hikaye bundan sonra başlar.

 

kyou-no-kira-kun-closest-love-to-heaven-japon-film-tanitimi

Manga ile live-action arasında farklar vardır. Live-actiondaki Kira  sevimli biridir. Manga da ise aman tanrım 🙂

Türü: Okul,Romantik,Dram

Başroller


Okumura Ninon: İitoyo Marie

Yuuji Kira: Nakagawa Taishi

Kazuhiro Yabe: Hayama Shono

Rei Yahagi: Taira Yuna

FragmanİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


1 Yorum "Kyou No Kira-kun "Closest Love To Heaven"- Japon Film Tanıtımı"

  1. bu filmi 4 ay önce izlememe rağmen hala etkisinden çıkamadım .sonu zaten müqtü .

Mesaj At