Koreceye başlamadan önce neler bilmelisiniz? Korece öğrenebildiniz mi?

Korece dersleri kursunun ilk Korece dersinde bu kurs hakkında bilgi edineceksiniz. Aynı zamanda sizlere kolay öğrenebilmeniz için tecrübelerimizi aktardık.

Korece dersleri kursunun ilk Korece dersinde bu kurs hakkında bilgi edineceksiniz. Aynı zamanda sizlere kolay öğrenebilmeniz için tecrübelerimizi aktardık. Koreceye başlamadan önce neler bilmelisiniz?, Korece öğrenebildiniz mi? gibi sorulara bu derste cevap vereceğiz.

Bu ücretsiz kurs Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımızın %20-%30’luk kısmı baz alınarak hazırlanmıştır. Kitabımızın ön sözünü aşağıdan okuyabilirsiniz. Korece hakkında yazmış olduğumuz aşağıdaki rehberleri de okumanızı mutlaka öneririz.

Korece kolay mı?

Niçin Korece öğrenmelisiniz?

Korece nasıl öğrenilir?

Koreceye nereden başlanır?

İsminizin Korece yazılışı

Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 – 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz de Kore’de aldığımız Korece eğitimi sonucunda Türk öğrencilerin anlayabileceği basitlikte kapsamlı bir Korece kurs hazırlamak istedik. Özellikle de hiç Korece bilmeyen birisinin dahi anlayabileceği şekilde, Türkçe ile kıyaslayarak öğretmeyi hedefledik. Çünkü Korece Türklerin öğrenebileceği en kolay dildir! Bu kursu hazırlarken sıkıcı ve akademik bir anlatım yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları basitten zora doğru çok sayıda örnekle anlattık. Cümleleri seçerken günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri kullanmaya özen gösterdik. Bu kitap, Koreceye başlarken sizin sağlam bir temel atmanızı sağlayacaktır. Asialogy ile Korecenin ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu Korece kursun tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle…

Sonraki dersimizle Korece kursumuza başlayacağız.

Korece Kitaplarımız

Kitaplarımızı tüm kitap satan online mağazalardan ve d&r gibi kitapçılardan alabilirsiniz. Fiyatlar satan yere göre değişkenlik gösterebilir.

Koreceye başlamadan önce neler bilmelisiniz? Korece öğrenebildiniz mi?
Yorumlar
5
Ücretsiz Korece Ders 5
Paylaş
11 Yorum
 • User Avatarhanailayda says:

  teşekkürler emeğinize sağlık

  Yanıtla
 • ziyafe bayraktar says:

  emeğinize sağlık

  Yanıtla
 • User AvatarFeyza Ustaoğlu says:

  Korece alfabe derslerinizi bitirdim. Rahatça okuyup yazabilecek seviyeye kendim geldim. (tabii sizin sayenizde.) Geldiğim seviyeyi e buradan iletiyor olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • User Avatarali veli says:

  elinize saglik hocam

  Yanıtla
 • User AvatarNur says:

  Bu site bence çok iyi

  Yanıtla
 • User AvatarNurgül says:

  Korece çalışma ve öğrenmeye sizin sayenizde başladım diyebilirim .Ücretsiz ders videoları ve konuları basite indirgeyerek kolay anlaşılır olmasını sağlamışsınız .Emeğinize ve yüreğinize sağlık .Çalışmalarınızın devamını diliyorum .

  Yanıtla
 • User AvatarAYSEL says:

  MERHABALAR KORECE ÖĞRENMEK İÇİN SIZIN EGITIMINIZI TERCIH ETDIM ŞİMDİLİK ÇOK MEMNUNUM KENDI BAŞIMA ÖĞRENMEYE CALISIYORUM BAKALIM SONUÇ NASIL OLACAK EMEGINIZE ELINIZE SAĞLIK DEMEK ISTEDIM TESEKKURLER

  Yanıtla
 • User AvatarÖykü çolak says:

  Çok Teşekkür ederim. İyiki asialogy ile tanışmışım.

  Yanıtla
  • User AvatarPınar Göksan Aker says:

   Kendi başınıza Korece öğrenmenin en verimli ve etkili yolu…

 • User Avatarveena . says:

  Teşekkürler.<3

  Yanıtla

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir