Phantom Requiem For The Phantom anime tanıtım

Phantom ünvanına sahip ve hayatına dair tüm anıları silinmiş bir genç kız onların en güçlü ve yetenekli suikastçisidir

Bu anime bir çok kişi tarafından bilinmeyen bir anime ve konu yavaş ilerliyor dram olduğu için. O yüzden bir çok kişi animeye karşı ön yargılı ancak kesinlikle izlenmesi gereken bir anime.

Tür: Dram, Aksiyon

Yıl: 2009

Bölüm: 26

Inferno adlı mafya örgütü tarafından Amerika’da bir suikast düzenlenir. Phantom ünvanına sahip ve hayatına dair tüm anıları silinmiş, kendisine Ein adı verilmiş (Ein=1) bir genç kız onların en güçlü ve yetenekli suikastçisidir. Ancak günün birinde Ein’nin bir cinayeti sırasında tek başına olan bir turist Phantom’un bir cinayetine tanık olur. Tanığın hemen öldürmesi gerekmektedir. Ancak Scythe Master onun öldürmeye olan yeteneğini farkeder. Ve ona yaşamak için bir olanak sağlar. Bundan böyle yaşamak için öldürecektir. Yaşamayı seçen turistin anılarını siler ve ona Zwei adını verir (Zwei=2). Zwei, Ein’dan bir suikastçı olmayı öğrenmek ve her şeyi geride bırakarak hayatta kalmak zorundadır.

Phantom of İnferno adlı oyunun Nitroplus and Kadokawa Shoten tarafından hikayeye uyarlanıp,  Bee Train tarafından Kouichi Mashimo yönetmenliğinde animeye uyarlandı.

PHANTOM REQUİEM FOR THE PHANTOM AÇILIŞ


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


1 Yorum "Phantom Requiem For The Phantom anime tanıtım"

  1. konusu ilgi çekici. izlenecekler listesine ekleyebilirim. 😀

Mesaj At