Nana anime tanıtım

Aynı isimde iki genç kızın hikayesi

Nana Komatsu’nun erkek arkadaşı Shoji, bir yıl önce güzel sanatlar akademisine girebilmek için Tokyo’ya gitmiş. Nana da, Shoji’nin yanına gidebilmek için işe girip para biriktirmeye başlamıştır. Aradan bir yıl geçer ve beklenen gün sonunda gelir. Nana’nın trene bindiğinde bulabildiği tek boş koltuk; Nana Osaki adında, kendinden tamamen farklı görünen bir kızın yanı olmuştur. Tokyo’ya vardıklarında ayrılan iki Nana’nın yolu, ev ararken tekrar birleşir. 707 numaralı daire; kaderlerinin kesiştiği yer olur. Birbirinin zıttı bu iki arkadaş, Tokyo’da; aşk, kariyer ve hayata dair bir çok olay yaşarlar.

Tür: Drama, Romantizm, Komedi, Müzik

Yazar: Three Days Grace

Bölüm: 47

Yönetmen: Morio Asaka

Aynı isimde iki genç kız, ancak ikisi de farklı dünyaların insanı ve bir tesadüf üzerine ev arkadaşı oluyorlar. Her ikisinin hayatında da farklı gelişmeler ve farklı olaylar var ancak birlikte aynı evde mutlu bir şekilde yaşamayı sürdürüyorlar.

NANA FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


2 Yorum "Nana anime tanıtım"

  1. Çok güzel muhteşem bir anime keşke ikinci sezonu gelse 🙁

  2. Mükemmel bir animedir 🙂 O kadar çok anime izledim hala ve tek favorim nana :)Yer yer güldürsede çok hüzünlendiğim bir anime… Mangakası rahatsızlanıp yarıda bıraktı. Bir çok fanı gibi bende bir an önce devamının gelmesini bekliyorum 🙂

Mesaj At