Testimonials

Öğrenci Yorumları 10

Kas 27,16

Öğrencisine Japonca’yı öğretip onu yalnız bırakmayan site ^_^

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 9

Kas 27,16

Beni Japonyaya götüren site 🙂 Kitaplarınız sayesinde Japonya’da rahatça iletişim kurdum ayrıca JLPT sınavına sizin sayenizde gireceğim teşekkürler Asialogy!

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 8

Kas 27,16

Japonca’nın zor olduğunu düşünüyordum ta ki sizin sitenin başında yazdığınız “Japonca’nın zor olduğunu unutun” yazısındaki samimiyetinizi görene kadar. İleride nasip olursa sizle tanışmak isterim, insanların geleceğine çok büyük katkılar sağlıyorsunuz şüphesiz. Her şey için “ALLAH” razı olsun sensei 🙂

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 7

Kas 27,16

Yaptığınız iş yalnızca Japonca öğretmek değil. Biraz da olsa Japonların ahlak, onur, nezaket, saygı ve fikriyatını Türklere aşılıyorsunuz. Kolay gelsin…

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 6

Ağu 13,13

Bir otomotiv mühendisliği öğrencisi ve Toyota’nın büyük bir hayranı olarak; hayallerime bir adım daha attıran, bana Japonca’yı olabilecek en iyi şekilde öğreten ve destekleyen Asialogy yetkililerine en içten saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 5

Ağu 13,13

Asialogy sitesini ilk gördüğümde biraz göz attım ve İŞTE BU ! dedim. Öğrencileri ile arkadaş gibi davranıyor, her öğrenciye takıldığı bir yerde cevap veriyor. Bunu hiçbir sitede görememiştim. Benim için Asialogy en iyisidir : )

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 4

Haz 18,13

Bende Japonca, Asialogy’den önce ve sonra olarak ikiye ayrılıyor. Bu siteyi keşfetmeden önce Japonca hakkında kafamda bir sürü soru işareti vardı. Ancak burayı takibe başladığımdan beri bir çok şey oturdu diyebilirim. Gerçekten emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Japonca’ya başlamak isteyen ya da yeni başlayanlar buradan başlasınlar derim.

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 3

Haz 18,13

Çok miktarda para ödeyip özel ders almaya gerek kalmadan, istediği zaman, kafasına göre Japonca öğrenebileceği bir yer arayanlar; Asialogy’ye hoş geldiniz! Aradığınız yer burası! Japonca öğrenebileceğiniz en bol içeriğe ve en iyi anlatıma sahip site burası! Bayağı araştırdım ve Asialogy’den iyisi yok, burayı bulduktan sonra başka bir yer aramadım…

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 2

Haz 18,13

Kardeşimin ısrarı ile Japonca öğrenmeye karar vermiştim. Araştırmalar sonucu sitenizi buldum ve kitaplarım geldi, çalışmaya da başladım. Eh gerisi öğrencinizin çabasına kaldı. Başarabilmem dileğiyle emeğinize sağlık.

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 1

Haz 18,13

Asialogy sitesine bir göz attım, Türkçe bilenlerin Japonca’yı ne kadar kolay öğreneceklerini başarılı bir şekilde gösterdi. Sitede Japonca derslerinin yanı sıra Japon kültürü hakkında yazılar da var. Bu sene Japonca öğrenmeyi düşünüyorum ve sitenin ücretsiz olması büyük bir avantaj. Kitaplardan almak çok faydalı olacaktır ki kitaplar makul fiyatta görünüyor.

Daha Fazla