Testimonials

Öğrenci Yorumları 10

Kas 27,16

Öğrencisine Japonca’yı öğretip onu yalnız bırakmayan site ^_^

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 9

Kas 27,16

Beni Japonyaya götüren site 🙂 Kitaplarınız sayesinde Japonya’da rahatça iletişim kurdum ayrıca JLPT sınavına sizin sayenizde gireceğim teşekkürler Asialogy!

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 8

Kas 27,16

Japonca’nın zor olduğunu düşünüyordum ta ki sizin sitenin başında yazdığınız “Japonca’nın zor olduğunu unutun” yazısındaki samimiyetinizi görene kadar. İleride nasip olursa sizle tanışmak isterim, insanların geleceğine çok büyük katkılar sağlıyorsunuz şüphesiz. Her şey için “ALLAH” razı olsun sensei 🙂

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 7

Kas 27,16

Yaptığınız iş yalnızca Japonca öğretmek değil. Biraz da olsa Japonların ahlak, onur, nezaket, saygı ve fikriyatını Türklere aşılıyorsunuz. Kolay gelsin…

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 6

Ağu 13,13

Bir otomotiv mühendisliği öğrencisi ve Toyota’nın büyük bir hayranı olarak; hayallerime bir adım daha attıran, bana Japonca’yı olabilecek en iyi şekilde öğreten ve destekleyen Asialogy yetkililerine en içten saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha Fazla

Öğrenci Yorumları 5

Ağu 13,13

Asialogy sitesini ilk gördüğümde biraz göz attım ve İŞTE BU ! dedim. Öğrencileri ile arkadaş gibi davranıyor, her öğrenciye takıldığı bir yerde cevap veriyor. Bunu hiçbir sitede görememiştim. Benim için Asialogy en iyisidir : )

Daha Fazla