Asialogy Kitapları

Tüm kitaplarımızda online destek mevcuttur

TÜM KİTAPÇILARDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Hangi kitaptan başlamalıyım? Kitapların çalışma sırası nedir? Gibi sorularınız varsa aşağıdaki rehberimizden kitapla çalışma programını takip ediniz.

Eğitim kitaplarımıza sunduğumuz online destek ile Türkiye’de bir ilki hayata geçirdik. Asialogy kitapları ile hızlı ve etkili bir şekilde dil öğrenip, anlamadığınız her noktayı bize sorabilirsiniz. Bu sayede tüm konuları tam olarak anlayabilir ve motivasyonunuzu kaybetmeden öğrenmeye devam edersiniz. Artık öğrenirken yalnız değilsiniz. Biz hep yanınızdayız!

Başlıca satış noktaları


Yurt dışında yaşıyorsanız Hepsiburada, D&R veya Babil sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bu firmalar yurt dışına gönderim sağlamaktadır. Kargo masrafını ilgili firmalardan öğrenebilirsiniz.

dr

bkmkitap

kitapyurdu

hepsiburada

idefix learnihongo

Asialogy Korece Kitapları

Asialogy olarak çıkardığımız Asialogy Korece Serisi kitaplarımızla Korece öğrenebilirsiniz.


 

asialogy kore alfabesi

 

Kore Alfabesi kitabı (1. Baskı 2017)

Bu kitap Kore’de 2 farklı Korece dil eğitim merkezinde alınan eğitim sonucunda Kore’de yazılmıştır. Kitap dünyada alanında yazılmış en kapsamlı Kore Alfabesi kitabıdır. Kitapla beraber bir adet de online ücretsiz eğitim sitemizde bulunuyor. Bu eğitimden gelen bildirimler de göz önünde bulundurularak interaktif bir şekilde hazırlanmıştır.

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL

 

asialogy korece kelimeler kitabı

 

Korece Kelimeler kitabı (1. Baskı 2018)

Asialogy Korece Kelimeler kitabımızda, Korecedeki sözcük tiplerini ve en sık kullanılan ilk 1000 kelimeyi örnek cümleler ile işledik. Bu kitap ile kelimelerin doğru yazılışını cümle içerisindeki kullanımını ve okunuşunu öğrenip, 6 farklı alıştırma tipi ile kelimeleri pekiştirmiş olacaksınız.

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL

LearNihongo Japonca Kitapları

Asialogy olarak çıkardığımız LearNihongo Japonca Serisi kitaplarımızla Japonca öğrenebilirsiniz.


learnihongo japon alfabesi

Japon Alfabesi Kitabı

4. BASKI (2017)


LearNihongo’nun 4 yıllık tecrübesi sonucunda hazırlanan LearNihongo Japon Alfabesi kitabı ile çok kısa bir sürede hiragana, katakana ve JLPT N5 seviyesindeki temel 103 kanjiyi görsel hafıza teknikleri ile öğreneceksiniz.

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL

learnihongo japonca dilbilgisi kitabı

Japonca Dilbilgisi Kitabı

4. BASKI (2017)


Japonca dilbilgisi kitabımız kendi kendine öğrenmek isteyenler için en uygun kitaptır. Sizden gelen geri dönüşlerle konu anlatımları en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye’deki ilk dilbilgisi kitabıdır.

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL

learnihongo japonca alıştırmalar

Japonca Alıştırmalar Kitabı

2. BASKI (2017)


Çok sayıda ve çok farklı türde alıştırmayı, en basitten en zora olacak şekilde dilbilgisi kitabımıza uygun hazırladık. Hem dilbilgisi hem de alıştırma kitabımızı bitirmiş birisi iyi seviyede Japonca konuşabilecektir..

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL

learnihongo japonca kelimeler kitabı

Japonca Kelimeler Kitabı

1. BASKI (2016)


Japonca Kelimeler kitabımızda, Japoncada en sık kullanılan 1000 adet kelimenin örnek cümlelerle kullanımı gösterilmektedir. Tüm cümleler hem Japon alfabesi ile, hem okunuşu ile hem de Türkçe çeviri ile verilmiştir.

İNCELE

KİTAPYURDU'NDAN SATIN AL

D&R'DAN SATIN AL