Asialogy Kitapları

Tüm kitaplarımızda online destek mevcuttur

TÜM KİTAPÇILARDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Hangi kitaptan başlamalıyım? Kitapların çalışma sırası nedir? Gibi sorularınız varsa aşağıdaki rehberimizden kitapla çalışma programını takip ediniz.

Eğitim kitaplarımıza sunduğumuz online destek ile Türkiye’de bir ilki hayata geçirdik. Asialogy kitapları ile hızlı ve etkili bir şekilde dil öğrenip, anlamadığınız her noktayı bize sorabilirsiniz. Bu sayede tüm konuları tam olarak anlayabilir ve motivasyonunuzu kaybetmeden öğrenmeye devam edersiniz. Artık öğrenirken yalnız değilsiniz. Biz hep yanınızdayız!

Başlıca satış noktaları


Yurt dışında yaşıyorsanız Hepsiburada, D&R veya Babil sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bu firmalar yurt dışına gönderim sağlamaktadır. Kargo masrafını ilgili firmalardan öğrenebilirsiniz.

dr

bkmkitap

kitapyurdu

hepsiburada

idefix learnihongo

LearNihongo Japonca Kitapları

Asialogy olarak çıkardığımız LearNihongo Japonca Serisi kitaplarımızla Japonca öğrenebilirsiniz.


{"title":"Heading","show_title":"0","post_type":"post","taxonomy":"category","term":"asialogy-japonca-kitaplar\u0131","post_ids":"","course_style":"recent","featured_style":"generic","masonry":"0","grid_columns":"clear4 col-md-3","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"4","infinite":"0","pagination":"0","grid_excerpt_length":"0","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
top

Login

Üyelik

Hesap Oluştur
Hesap Oluştur Geri dön