Asialogy Kitapları

ÖNEMLİ UYARI

Bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Kitapyurdu, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz.

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir. Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır.

TÜM KİTAPÇILARDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Hangi kitaptan başlamalıyım? Kitapların çalışma sırası nedir? Gibi sorularınız varsa aşağıdaki rehberimizden kitapla çalışma programını takip ediniz.

Eğitim kitaplarımıza sunduğumuz online destek ile Türkiye’de bir ilki hayata geçirdik. Asialogy kitapları ile hızlı ve etkili bir şekilde dil öğrenip, anlamadığınız her noktayı bize sorabilirsiniz. Bu sayede tüm konuları tam olarak anlayabilir ve motivasyonunuzu kaybetmeden öğrenmeye devam edersiniz. Artık öğrenirken yalnız değilsiniz. Biz hep yanınızdayız!

Başlıca satış noktaları


Yurt dışında yaşıyorsanız Hepsiburada, D&R sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bu firmalar yurt dışına gönderim sağlamaktadır.

Kargo masrafını ilgili firmalardan öğrenebilirsiniz.

Kitabı doğrudan yayınevinden almak istiyorsanız, yayınevinin kendi satış sitesi olan Cinius Shop‘tan alabilirsiniz. Evinize kargolanacaktır.

cinius

kitapyurdu

ravza kitap

pandora

trendyol

amazon

gitti gidiyor

sozcukitabevi

dr

bkmkitap

idefix learnihongo

kitap sepeti

ucuz kitap al

 

kırmızı kedi

kitap365


Asialogy Korece Kitapları

Asialogy olarak çıkardığımız Asialogy Korece Serisi kitaplarımızla Korece öğrenebilirsiniz.

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 29

Korece Dilbilgisi kitabı

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabımız ile sıfırdan başlayarak adım adım Korece öğreneceksiniz. Kitapta konular çok sayıda örnek ve ayrıntılı gramer ile son derece açık bir şekilde adım adım anlatılmıştır.

asialogy kore alfabesi kitabı 24

Kore Alfabesi kitabı

Bu kitap Kore’de 2 farklı Korece dil eğitim merkezinde alınan eğitim sonucunda Kore’de yazılmıştır. Kitap dünyada alanında yazılmış en kapsamlı Kore Alfabesi kitabıdır. Kitapla beraber bir adet de online ücretsiz eğitim sitemizde bulunuyor. Bu eğitimden gelen bildirimler de göz önünde bulundurularak interaktif bir şekilde hazırlanmıştır.

asialogy korece kelimeler kitabı

Korece Kelimeler kitabı

Asialogy Korece Kelimeler kitabımızda, Korecedeki sözcük tiplerini ve en sık kullanılan ilk 1000 kelimeyi örnek cümleler ile işledik. Bu kitap ile kelimelerin doğru yazılışını cümle içerisindeki kullanımını ve okunuşunu öğrenip, 6 farklı alıştırma tipi ile kelimeleri pekiştirmiş olacaksınız.

Korece Alıştırmalar kitabı

Asialogy Korece Alıştırmalar kitabı ile Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımıza destek kitabı hazırlamış olduk. Dilbilgisi kitabımızdaki her ünite ile eş sırada giden alıştırmalar kitabımız konuları pekiştirmenizde çok faydalı olacaktır.


LearNihongo Japonca Kitapları

Asialogy olarak çıkardığımız LearNihongo Japonca Serisi kitaplarımızla Japonca öğrenebilirsiniz.

learnihongo japon alfabesi

Japon Alfabesi Kitabı

LearNihongo’nun 4 yıllık tecrübesi sonucunda hazırlanan LearNihongo Japon Alfabesi kitabı ile çok kısa bir sürede hiragana, katakana ve JLPT N5 seviyesindeki temel 103 kanjiyi görsel hafıza teknikleri ile öğreneceksiniz.

learnihongo japonca dilbilgisi kitabı

Japonca Dilbilgisi Kitabı

Japonca dilbilgisi kitabımız kendi kendine öğrenmek isteyenler için en uygun kitaptır. Sizden gelen geri dönüşlerle konu anlatımları en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye’deki ilk dilbilgisi kitabıdır.

learnihongo japonca alıştırmalar

Japonca Alıştırmalar Kitabı

Çok sayıda ve çok farklı türde alıştırmayı, en basitten en zora olacak şekilde dilbilgisi kitabımıza uygun hazırladık. Hem dilbilgisi hem de alıştırma kitabımızı bitirmiş birisi iyi seviyede Japonca konuşabilecektir.

learnihongo japonca kelimeler kitabı

Japonca Kelimeler Kitabı

Japonca Kelimeler kitabımızda, Japoncada en sık kullanılan 1000 adet kelimenin örnek cümlelerle kullanımı gösterilmektedir. Tüm cümleler hem Japon alfabesi ile, hem okunuşu ile hem de Türkçe çeviri ile verilmiştir.