Weightlifting fairy: kim bok joo dizi tanıtım

Dizi aynı spor üniversitesinde okuyan yüzücü oğlan ve halterci kız arasındaki aşkı anlatmakta

Jeong Joon-Hyung alanında en iyi yüzücü öğrenci. Ancak annesi ile geçmişinden dolayı yaşadığı bir travması var ve ne yazık ki bu durum yıllar geçmesine rağmen onu etkilemekte. Kim Bok-Joo ise, Joon-Hyung gibi, sınıfının en iyisi olan bir halterci. İkisi de çocukluklarından beri bu sporları yapmakta. Spor artık onlar için hayat demek. Birlikte çok büyük yol kat edecekler. Uluslararası başarılara imza atacaklar.

Çocukluklarının bir kısmını birlikte geçirdiklerini sonradan hatırlayacaklar

Jeong Joon-Hyung yengesi, amcası ve kuzeni (abisi) ile birlikte yaşamakta. Yenge ve amcasının eczaneleri var. Bok-Joo ise babası ve amcası ile yaşamakta ve iyi işi olan bir tavukçuları var. İkisi de çocukluklarından beri bu sporları yapmakta. Spor artık onlar için hayat demek.

weightlifting fairy kim bok joo

Kim Bok-Joo ve Jeong Joon-Hyung aslında çocukluklarında da sınıf arkadaşlarıdır. Bunu çok garip bir anda fark edeceklerdir. Bok-Joo ilk başlarda çocuğun diyetisyen olan abisine aşıktır. Bu yüzden Joon-Hyung’un onu sevdiğini bir türlü fark edemez. Ta ki Joon-Hyung ilk hamlesini yapana kadar.

weightlifting fairy kim bok joo

YAZAR YORUMU


Çok eğlenceli ve değişik bir konusu olan gençlik dizisi. İzlerken benim de eğlenerek izlediğim bir dizi. Gözlemlediğim kadarıyla çok sevilen popüler bir dizi. İzlerken hadi artık sevgili olsunlar diye çok sabırsızlanmıştım. Çünkü kız bir türlü anlamamıştı çocuğun ona aşık olduğunu. Geç başlayan aşkların olduğu dizileri sevmiyorsanız biraz sıkılabilirsiniz ama sonradan eğlenceli bir hal alacaktır. Bol güleceğiniz bir dizi.

Ara sıra duygulandıracak ama çok ağlatmayacak.

Oyuncular genç olmasına rağmen çok yetenekliler ve karakterleri çok iyi canlandırmışlar. Dizide Kim Bok-Joo’nun üçlü bir kız grubu var. Üçü de halterci bu kızlarımızın. Birbirlerinden ayrı yemek bile yemezler ve her bölümde sıklıkla duyacağınız bir sözleri var.  SWAG!!

weightlifting fairy kim bok joo

Boş zamanınızda izlemek isterseniz bu diziyi tavsiye edebilirim. Pek alışılmadık bir konusu var. Eğlenceli olacaktır.

OYUNCULAR


Jeong Joon-Hyung: Nam Joo-Hyuk

Kim Bok-Joo: Lee Sung-Kyung

FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Weightlifting fairy: kim bok joo dizi tanıtım"

Mesaj At