Strong woman: do bong soon dizi tanıtımı

Bong-Soon’un ailesinde, asırlardır ailenin sadece kadınlarına ve kızlarına geçen devasa bir güç var.

Dizinin aslında çok değişik ve eğlenceli bir konusu var. Anlatırken karakterler üzerinden gideceğim. Do Bong-Soon olağanüstü güce sahip bir kız. Görünüşü fındık kadar olsa da gücü devasa.  Bong-Soon’un ailesinde, asırlardır ailenin sadece kadınlarına ve kızlarına geçen devasa bir güç var. Ancak bu güç, kötü amaçlar için kullanıldığında ya da masum bir insana zarar verildiğinde kaybediliyor.

Bong-Soon aynı zamanda kendi oyununu tasarlayıp piyasaya sürmek de istiyor. Bir gün yolları Kore’nin en büyük oyun şirketine sahip Ahn Min-Hyuk ile kesişiyor.

Dizide Bong-Soon’un oturduğu mahalledeki kadınları kaçırıp onlara çeşitli işkenceler yapan bir psikopat da var.

Ahn Min-Hyuk, Kore’nin en büyük oyun şirketine sahip. Havalı ve yakışıklı bir karakter. Sevdi mi çok güzel seviyor.

Bong-Soon uzun yıllardır Gook-Du adındaki çocuğu sevmektedir. Gook-Du da her şeyden habersiz Bong-Soon’u sevmektedir. Ancak ikisi yakın arkadaşlardır. Gook-Du polis memurudur ve katili yakalamayı kafaya koymuştur. 3’ü birlikte katille mücadele edecek.

strong world

Diziyi izlerken kahkaha attığım anlar çok olmuştu. Katilin olduğu sahnelerde korkup paniklemedim de değil. Bölümleri peş peşe izlemiştim. Açıkçası dizinin bitmesini istemezdim çünkü çok eğlenceliydi. En sevdiğim karakter ise şirkette oyun yaratıcısı ekibin başında olan çatlak adam. İşte o eğlenceli karakter;

strong woman

Dizi bayağı büyük ilgi toplamıştı.  Reytingleri de bayağı yüksekti. İzlemenizi tavsiye ettiğim, beğeneceğinizi düşündüğüm güzel bir dizi. Olumsuz yorumla karşılaşmadım henüz. Ahn Min-Hyuk ve Bong-Soon arasındaki aşk çok saf, temiz, güldüren ve bazen hüzünlendiren bir aşk. Benim en beğendiğim dizi çiftlerinden. Hele çocuğun kız ile birlikte ölmeye hazır olduğu o sahne… Bu dizinin adını ne zaman duysam aklıma o sahne gelir. 16 bölüm ama gene de harika bir dizi. Hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin derim.

Oyuncu Kadrosu


Do Bong-Soon: Park Bo-Young

Ahn Min-Hyuk: Park Hyung-Shik

In Gook-Du: Ji-Soo

 

Fragman


 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


27 Eylül 2017

1 Yorum "Strong woman: do bong soon dizi tanıtımı"

  1. izlediğim bi dizi gerçekten çoı güzel kurgulanmış ve güzel sahneleri olan bi yapımdı 🙂

Mesaj At