School 2017 Tanıtımı

Platonik aşkı ile kavuşabilmek için aynı okula giden aşkiçitamızı neler bekliyor?

Ra Eun Ho’nun hayali, resim yapmayı çok sevdiğinden platonik aşkının gittiği üniversitenin güzel sanatlar bölümüne girip aşkıyla evlenmektir. Fakat ne kadar uğraşırsa uğraşsın çalışmayı pek seven bir öğrenci değildir ve okulda sürekli notları alt sıralardadır. Okulda zengin, çalışkan ve notları yüksek öğrencilere öncelik gösterilmesini bir türlü anlayamamaktadır. Yine bir gün bir sınavdayken sınavın iptal olmasını sağlayan bir olay olur ve böylece olaylar başlar. Heyecanlı bir okul hayatı Ra Eun Ho’yu beklemektedir…

Tür: Romantik,Komedi, Arkadaşlık, Okul, Gizem, Gençlik

Yönetmen: Park Jin-suk

Bölüm Sayısı: 16

Bölüm Süresi: 60 dakika

Senaryo: Lim Soo Mi

Yorum


Çok severek izlediğim bir diziydi. Allah herkese birer tane Hyun Tae Woon versin 🙂 Böyle sempatik biri gerçek hayatta var mıdır bilinmez ama sadece bir karakter olarak bile beni yeterince kendine bağlamayı başardı. Kore dizilerine başlama sebebim sanırım bu dizi.. Kısacası ben diziyi çok sevdim. Mutlaka izleyin derim. Geçen hafta School 2015’i de bitirdim. School 2015’in incelemesine de bakabilirsiniz.

Dizideki Bazı Karakterler:

Ra Eun Ho (Kim Se-jeong)


school 2017

Sınavlarda sonuncu olsa da hayata hep iyi bakan ve hayatındaki engelleri yıkan genç bir kızdır.Resim ve Webtoon çizimi konusunda yeteneği olan lise öğrencisidir. Seul’de prestijli bir üniversiteye girmenin hayalini kurmaktadır.

 Hyun Tae Won (Kim Jung Hyun)


school 2017

Amerika’daki okulunda problem çıkardığı için Kore’ye gelen bir öğrencidir. Babası okulun kurucusudur.Bu yüzden çoğu zaman alması gereken cezaları almamaktadır.

Song Dae-hwi (Jang Dong-yoon)


school 2017

Yüksek notlara sahip olsa da aile ilgisinden mahrumdur. Öğrenci konseyi başkanıdır ve sınıf arkadaşları tarafından sevilmektedir.

Han Soo-ji (Han Sunhwa)


school 2017

Okula yeni atanmış yetenekli bir polis memurudur.

Shim Kang-myung (Han Joo-wan)


school 2017

Prestijli bir üniversiteden mezun olmuştur. Lisede rehber öğretmenliği yapmaktadır. Her zaman öğrencileri için en iyisini ister.

Oh Sa-Rang (Park Se-Hwan)


school 2017

Eun-Ho’nun en yakın arkadaşıdır. Oppa’sı olan Issue’nın hayranıdır.

Yoon Kyung (WooSeo Ji-hoon)


school 2017

Gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi seven bir öğrencidir. Sa-Rang’a her zaman yardımcı olmaktan hoşlanır.

Kim Hee Chan (Kang Hee-Chan)


school 2017

Okulda her zaman iyi notlar alması için ailesi tarafından sürekli baskı altındaki bir lise öğrencisidir.

Issue (Rowoon)


school 2017

Kore’de ünlü olan bir grubunun üyesidir. Okula devam etmesi gerektiği için okula gelmektedir.

Notlar


School 2017, KBS’in 1999’dan beri çıkardığı dizilerin 7. serisidir. Dizinin 6. Sezonu Who Are you – School 2016 dizisidir.

School 2017, normalde şarkıcı olan Kim Se -jeon (Ra Eun Ho)un oynadığı ilk dizisidir.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


4 Yorum "School 2017 Tanıtımı"

  1. ilk kore dizimdi.kore kliplerine bakarken buldum ve harika bir dizi. school 2016 nasıl ?yani bunun kadar güzelmi? bir kaç öneride bulunurmusunuz?

    • School 2016 yok tek sayılı olarak yayınlandı.
      School 2013, school 2015, school 2017. 2019 gelir mi bilmem. School 2013’ü izlemedim ama School 2015 gerçekten efsane bir diziydi.

  2. Gerçekten bağımlısı olduğum bir dışıydı final yapınca bir boşluğa düştüm ama yeni bir dizi bulmam uzun sürmedi

  3. School 2017 çok güzel bir dizi.Kore dizileri arayışı içindeyken bunu buldum ve beğendim.İlk Kore dizim.16 bölüm sürdü ve daha bu diziyi izlemeye başladığımda dizi daha bitmemişti.Jenerik müziği de çok güzel.Eun Ho ve Tae Woon çok yakışırlardı. Gizli oda felan çok mükemmeldi.Ayrıca Polis ve Öğretmen de ,Dae Hwi ve Bo Ra da iyi karakterdi.X ayrı güzeldi.Çok Teşekkürler tanıttığınız için

Mesaj At