Origami kedili kitap ayracı

Örnek olarak farklı boyutlarda yaptığım kitap ayraçlarını ve ebatlarını paylaştım

Kitap okumayı sevin veya sevmeyin. Kitaplar hep ilgi çekicidir. Kitap üzerine bir sürü tasarım vardır. Okunmasa da orada bir yerlerde dursun…. 🙂 Mesela Japonca kitabınızı aldınız, çalışmaya başladınız ama önemli yerleri veya kaldığınız yerleri kaybetmemek için  ne yapacaksınız. Yerimi unuttuklarıma son, bu kedicikler bir harika. (fazla kapıldım, ziyade reklam havasında oldu. :D)

Gel gelelim yapımına, daha önce yaptığım  kitap ayraçları için hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum. Tabii daha çetrefilli olanları da var onları da zamanla yaparız inşallah . Gözünüz korkmasın nihayetinde kağıt birileri yapıyorsa bizde yaparız. Velhasıl ilk yaptığım elbette vasattı. Ama sonrakilerin yapımı daha kolay geldi,  gayet iyi görünüyorlar. 🙂 Hatta birkaç yapımdan sonra artık videoya bakmadan yapıyorum. Demek ki neymiş? (Cevap: sizde. 😀 )

Videoda kullanılan kağıt, kare ve 10X10 ebatındadır. Farklı ebatlarda da yapabilirsiniz.  Örnek olarak  farklı boyutlarda yaptığım kitap ayraçlarını ve  ebatlarını paylaştım. (alttaki fotoğraf) Kolay gelsin. 😀


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


3 yorum

  1. Bayağı bir uğraştırdı, sonunda yaptım ama ikincisini yapabileceğimden emin değilim.

  2. herhangi bi el işi kağıdıyla oluyo=)

  3. yapamadım :'( sanırım özel bir kağıdı falan var ya da benim beceriksizliğim.

Bir Cevap Yazın

top

Login

Üyelik

Hesap Oluştur
Hesap Oluştur Geri dön