Ödül Avcıları / Bounty Hunters

Güney Kore, Çin, Hong Kong ve Tayland'daki ödüllerin peşinden koşup aksiyon dolu anlar yaşayıp her bir ödülü alabilmek adına büyük bir mücadele vereceklerdir.

Lee San ve A-yo interpolden kovulduktan sonra badigartlık yaparak hayatlarını geçindirmektedirler. Fakat hayat istedikleri gibi gitmemektedir. Bir gün iyi ücretli bir badigartlık teklifi alırlar. Gittikleri yerde tuzağa düşerler ve suçlu durumuna düşerler. Sonrasında ödül avcılarıyla işbirliği yapıp adını temize çıkarmaya çalışacaklardır. Olaylar bundan sonra başlar. Güney Kore, Çin, Hong Kong ve Tayland’daki ödüllerin peşinden koşup aksiyon dolu anlar yaşayıp her bir ödülü alabilmek adına büyük bir mücadele vereceklerdir.

Adı: Bounty Hunters | 바운티 헌터스

Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi

Yönetmen: Shin Tae-Ra

Senaryo: Park Dae-Min

Süresi: 105 Dakika

Yapım Yılı: 2015 – 2016

YORUM


Film birazcık Jackie Chan filmleri tadında olmuş. Beklentilerimin altındaydı ama yinede güzel ve eğlenceli bir yapım, gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Min Ho’nun oyunculuğu her zamanki gibi iyiydi. Kızıl saçlı elemanı sevdim eğlenceli kötülerden 😀 Dublajlı izlemek zorunda kalmam kötü oldu. Hoş tepkileri yerini donuk dublaja bırakmıştı. İyi seyirler.

OYUNCULAR


Lee Min-Ho /lee san

Tiffany Tang / Wonder Kedi Kadın

Wallace Chung / A-yo

Jones Jeremy / Tommy

Karena Ng / Swan

Fan Siu-Wong / Bao Bao

FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Ödül Avcıları / Bounty Hunters"

Mesaj At