Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı

Asialogy Korece Dilbilgisi

Yeni başlayanlar için en uygun Korece kitabı


Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabımız ile sıfırdan başlayarak adım adım Korece öğreneceksiniz. Kitapta konular çok sayıda örnek ve ayrıntılı gramer ile son derece açık bir şekilde adım adım anlatılmıştır.

Online destek

Kitapla ilgili her şeyi bize mail atarak sorabilirsiniz.

Başlıca satış noktaları

Kitabın yayınevi olan Cinius Shop'tan online alabilirsiniz. Evinize kargolanacaktır.

cinius

kitapyurdu

ravza kitap

pandora

trendyol

amazon

gitti gidiyor

sozcukitabevi

dr

bkmkitap

idefix learnihongo

kitap sepeti

ucuz kitap al

 

kırmızı kedi

kitap365

ÖNEMLİ UYARI

Kitaplarımızı sipariş etmek için önerdiğimiz site www.kitapyurdu.com sitesidir. Kitapyurdu dışındaki bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. 

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir. Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır.

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 2

BU KİTAP KİMLER İÇİN?


Asialogy Korece Dilbilgisi kitabı;

Koreceye yeni başlayacaklar ve ilerletmek isteyenler,
Kendi kendine Korece öğrenmek isteyenler içindir.

Bu kitabı en verimli şekilde kullanmak için önce alfabeyi öğreniniz. 

KELİMELER

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 3

Kitabımızda her derste çok sayıda kelime verilmiştir. Bu kelimeler hem hangıl ile hem de okunuşları ile yazılmıştır. Kelimelerle ilgili belirtilmesi gereken özel bir durum varsa açıklanmıştır.

CÜMLELER

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 4

Kitapta her konuda çok sayıda ayrıntılı örnek cümle verilmiştir. Konu sıralaması merdiven şeklinde ilerlediği için cümleleri rahatlıkla anlayabileceksiniz.

HAZIRLANIŞI

learnihongo japonca dilbilgisi

Kitabımız online eğitimlere katılmış 20000'den fazla öğrenciden gelen geri bildirimler sonucu Korece hocamız Na Yun Hee gözetiminde en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye'nin ilk Korece kitabıdır.

 BASKI KALİTESİ

asialogy korece dilbilgisi kitabı 5

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede öğrenirken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

KONU ANLATIMI

asialogy korece dilbilgisi kitabı 6

Tüm gramer kuralları en basitten en zora gidecek şekilde anlatılmıştır. Bu aşamada Türkçeye en uygun konu sıralaması 3 yıllık tecrübe sonunda belirlenmiştir.

ANLATIM DİLİ

asialogy korece dilbilgisi kitabı 7

Kitabımızda ufak bir çocuğun bile anlayabileceği kadar basit bir anlatım dili kullanılmıştır. Klasik dilbilgisi kitaplarının sıkıcı akademik anlatımından uzak durulmuştur.

ÖNSÖZ


Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 - 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz de Kore’de aldığımız Korece eğitimi sonucunda Türk öğrencilerin anlayabileceği basitlikte kapsamlı bir kitap hazırlamak istedik. Özellikle de hiç Korece bilmeyen birisinin dahi anlayabileceği şekilde, Türkçe ile kıyaslayarak öğretmeyi hedefledik. Çünkü Korece Türklerin öğrenebileceği en kolay dildir!
Bu kitabı hazırlarken sıkıcı ve akademik bir anlatım yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları basitten zora doğru çok sayıda örnekle anlattık. Cümleleri seçerken günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri kullanmaya özen gösterdik. Bu kitap, Koreceye başlarken size sağlam bir temel atmanızı sağlayacaktır.

Asialogy ile Korecenin ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu kitabın tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle...

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 7

NASIL ÖĞRETİYOR?


Asialogy Korece Dilbilgisi kitabı adım adım Korece öğretmektedir. Ders sıralaması bir sonraki dersi anlayacak şekilde yapılmıştır. Yani 4. dersi anlayabilmek için gerekli olan bilgiler ilk 3 derste verilmiştir. Akademik kitaplardaki gibi rastgele konular seçip anlatmak yerine adım adım ilerlemiştir. Bu adım adım ilerlemeyi cümlelere kadar indirgeyerek anlaşılır bir öğrenme yöntemine sahip olmuştur. Aşağıdaki resimlerde kitaptan adım adım öğrenme yöntemlerini görebilirsiniz. Öğrenciye geri dönüp bakma imkanı verilmiş olmasına rağmen sanki karşısında bir hoca varmış gibi anlatım dili kullanılmıştır. Aşağıda kitaptan seçtiğimiz bazı bölümleri inceleyebilirsiniz.

KÜNYE


TÜM KİTAPLARIMIZ


23 Yorum "Korece Dilbilgisi Kitabı"

 1. Tüm Öğrenciler bu kitap Korece sınavında TOPİK 6 seviyesine ulaşması için üretilmemiştir.Kore’de bir kaç aylığına gidip rahatça iletişim kurmayı amaçlamıştır.Yanlışsam düzeltin Abdurrahman Hocam 🙂

 2. Hocam dil bilgisi kitabınızda ekstra sorular var mı yoksa videolar ile uyumlumu

 3. Mesela Azerbaycan’dan sipariş verebilir miyim?

 4. Merhaba, yurtdışına satış var mı?

 5. Kitap güzel mi değil mi anlayamadım ama basım felaket tam 4 sayfa yarım. Bir sayfada daha var böyle bir hata ama o her kitapta olabilecek şey o yüzden onu pas geçiyorum 116 ve 117. Sayfalar arasında 143 ve 144.sayfa var, bu sayfanın olması gerektiği yerde ise bu sayfa olmadığına emin olduğum yine yarım başka bir sayfa var. 128 ve 129.sayfalar arasında minicik bir kağıt parçası var. 133.sayfanın bulunduğu yaprak kendisiyle kavga etmiş galiba, bu olay sadece böyle anlatılabilirdi gibi geliyor. Önceden kelime kitabini almıştım ve oldukça güzeldi bu basım hataları beni hayal kırıklığına uğrattı.

 6. Dil Bilgisi kitabı yayınevlerınde yok.Başka nereden alabilirim.

 7. Ben bütün kitaplarını aldım .Tek kelimeyle muhteşem.O kadar güzel anlatılıyor ki anlatamam. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim .Ama yeni başlayacaksanız önce alfabe sonra dil bilgisi en son kelime kitabını alın .Zaten dilbigisi kitabında kelimeler var. O yüzden dert etmeyin.

 8. Hocam Ben Bütün Konuları Bitirdim VE Korece Kelimeler Kitabını Da Alıp Defalarca Baştan Sona Kadar Bitirdim Acaba BU Kitabı Almama Gerek Var Mı Yoksa Aynı İçerik Mi, Ben Daha Çok İlerletmek İstiyorum Çünkü?

 9. Elimde Korece kelimeler kitabı var ve dilbilgisini de alacağım gerçekten Korece kelimeler kitabı çok güzel ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Korece öğrenirken tek güvendiğim kaynak Asialogy. Umarım yakın bir zamanda Korece alıştırmalar kitabını da çıkarırsınız. Sizin sayenizde Koreceyi doğru bir şekilde öğreniyorum. Teşekkürler!

 10. Acaba korece eğitimide varmı bu uygulamada çünki hem burdan öğrenip hem uygulamadan çalışmak isterdim

 11. Kitaplar ve içeriği gerçekten harika elinize emeğinize sağlık. Korece Alıştırmalar kitabını da sabırsızlıkla bekliyoruz hocam 👍🏻

 12. Hocam kitaplar gerçekten harika olmuş elinize sağlık. Bir sorum olacak bu kitapta geçen korece alıştırmalar kitabını bir yerde göremedim ek olarak nerden alıştırma yapabilirim

 13. İnternetten almak yerine D&R veya BKM gibi yerlerden alabilir miyim? İnternet hârici bir yerde kitap bulunuyor mu?
  Kitabı çok almak isterim ama daha önce hiç internetten bir kitap almadım, diğer kitaplar (Japonca kitapları) biraz nadirde olsa internet hâricinde bulunuyordu bende Üçünü aldım, bir tek alfabe kitabını almamıştım. Yani bu Korece kitabınıda dışardan alabilir miyim?

 14. Kitaba bayıldım, mükemmel olmuş, cidden herkesin anlayabileceği düzeyde anlatılmış ve örnek sayısının da çok olması hoşuma gitti. Ellerinize sağlık, diğer kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.

 15. Bkm kitapyurdu aitesinde ne zaman satışa çıkar?

 16. Türkiye’nin en kaliteli Korece dil bilgisi kitabı. 👍

Mesaj At