Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı

Asialogy Korece Dilbilgisi

Yeni başlayanlar için en uygun Korece kitabı


Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabımız ile sıfırdan başlayarak adım adım Korece öğreneceksiniz. Kitapta konular çok sayıda örnek ve ayrıntılı gramer ile son derece açık bir şekilde adım adım anlatılmıştır.

Online destek

Kitapla ilgili her şeyi bize mail atarak sorabilirsiniz.

Başlıca satış noktaları

kitapyurdu

ravza kitap

pandora

 

ÖNEMLİ UYARI

Kitaplarımızı sipariş etmek için önerdiğimiz site www.kitapyurdu.com sitesidir. Kitapyurdu dışındaki bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. 

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir. Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır.

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 2

BU KİTAP KİMLER İÇİN?


Asialogy Korece Dilbilgisi kitabı;

Koreceye yeni başlayacaklar ve ilerletmek isteyenler,
Kendi kendine Korece öğrenmek isteyenler içindir.

Bu kitabı en verimli şekilde kullanmak için önce alfabeyi öğreniniz. 

KELİMELER

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 3

Kitabımızda her derste çok sayıda kelime verilmiştir. Bu kelimeler hem hangıl ile hem de okunuşları ile yazılmıştır. Kelimelerle ilgili belirtilmesi gereken özel bir durum varsa açıklanmıştır.

CÜMLELER

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 4

Kitapta her konuda çok sayıda ayrıntılı örnek cümle verilmiştir. Konu sıralaması merdiven şeklinde ilerlediği için cümleleri rahatlıkla anlayabileceksiniz.

HAZIRLANIŞI

learnihongo japonca dilbilgisi

Kitabımız online eğitimlere katılmış 20000'den fazla öğrenciden gelen geri bildirimler sonucu Korece hocamız Na Yun Hee gözetiminde en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye'nin ilk Korece kitabıdır.

 BASKI KALİTESİ

asialogy korece dilbilgisi kitabı 5

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede öğrenirken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

KONU ANLATIMI

asialogy korece dilbilgisi kitabı 6

Tüm gramer kuralları en basitten en zora gidecek şekilde anlatılmıştır. Bu aşamada Türkçeye en uygun konu sıralaması 3 yıllık tecrübe sonunda belirlenmiştir.

ANLATIM DİLİ

asialogy korece dilbilgisi kitabı 7

Kitabımızda ufak bir çocuğun bile anlayabileceği kadar basit bir anlatım dili kullanılmıştır. Klasik dilbilgisi kitaplarının sıkıcı akademik anlatımından uzak durulmuştur.

ÖNSÖZ


Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 - 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz de Kore’de aldığımız Korece eğitimi sonucunda Türk öğrencilerin anlayabileceği basitlikte kapsamlı bir kitap hazırlamak istedik. Özellikle de hiç Korece bilmeyen birisinin dahi anlayabileceği şekilde, Türkçe ile kıyaslayarak öğretmeyi hedefledik. Çünkü Korece Türklerin öğrenebileceği en kolay dildir!
Bu kitabı hazırlarken sıkıcı ve akademik bir anlatım yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları basitten zora doğru çok sayıda örnekle anlattık. Cümleleri seçerken günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri kullanmaya özen gösterdik. Bu kitap, Koreceye başlarken size sağlam bir temel atmanızı sağlayacaktır.

Asialogy ile Korecenin ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu kitabın tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle...

Asialogy Korece Dilbilgisi Kitabı 7

NASIL ÖĞRETİYOR?


Asialogy Korece Dilbilgisi kitabı adım adım Korece öğretmektedir. Ders sıralaması bir sonraki dersi anlayacak şekilde yapılmıştır. Yani 4. dersi anlayabilmek için gerekli olan bilgiler ilk 3 derste verilmiştir. Akademik kitaplardaki gibi rastgele konular seçip anlatmak yerine adım adım ilerlemiştir. Bu adım adım ilerlemeyi cümlelere kadar indirgeyerek anlaşılır bir öğrenme yöntemine sahip olmuştur. Aşağıdaki resimlerde kitaptan adım adım öğrenme yöntemlerini görebilirsiniz. Öğrenciye geri dönüp bakma imkanı verilmiş olmasına rağmen sanki karşısında bir hoca varmış gibi anlatım dili kullanılmıştır. Aşağıda kitaptan seçtiğimiz bazı bölümleri inceleyebilirsiniz.

KÜNYE


Abdurrahman Esendemir, Na Yun Hee

 Cinius Yayınevi

322 sayfa 16cm x 23cm

 2. Hamur Enzo (göz yormayan roman kağıdı)

978-625-7043-77-9

TÜM KİTAPLARIMIZ


11 Yorum "Korece Dilbilgisi Kitabı"

  1. Elimde Korece kelimeler kitabı var ve dilbilgisini de alacağım gerçekten Korece kelimeler kitabı çok güzel ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Korece öğrenirken tek güvendiğim kaynak Asialogy. Umarım yakın bir zamanda Korece alıştırmalar kitabını da çıkarırsınız. Sizin sayenizde Koreceyi doğru bir şekilde öğreniyorum. Teşekkürler!

  2. Acaba korece eğitimide varmı bu uygulamada çünki hem burdan öğrenip hem uygulamadan çalışmak isterdim

  3. Kitaplar ve içeriği gerçekten harika elinize emeğinize sağlık. Korece Alıştırmalar kitabını da sabırsızlıkla bekliyoruz hocam 👍🏻

  4. Hocam kitaplar gerçekten harika olmuş elinize sağlık. Bir sorum olacak bu kitapta geçen korece alıştırmalar kitabını bir yerde göremedim ek olarak nerden alıştırma yapabilirim

  5. İnternetten almak yerine D&R veya BKM gibi yerlerden alabilir miyim? İnternet hârici bir yerde kitap bulunuyor mu?
    Kitabı çok almak isterim ama daha önce hiç internetten bir kitap almadım, diğer kitaplar (Japonca kitapları) biraz nadirde olsa internet hâricinde bulunuyordu bende Üçünü aldım, bir tek alfabe kitabını almamıştım. Yani bu Korece kitabınıda dışardan alabilir miyim?

  6. Kitaba bayıldım, mükemmel olmuş, cidden herkesin anlayabileceği düzeyde anlatılmış ve örnek sayısının da çok olması hoşuma gitti. Ellerinize sağlık, diğer kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.

  7. Bkm kitapyurdu aitesinde ne zaman satışa çıkar?

  8. Türkiye’nin en kaliteli Korece dil bilgisi kitabı. 👍

Mesaj At