Asialogy Korece Alıştırmalar

Asialogy Korece Alıştırmalar

Türkiye’nin İlk ve Tek Korece Alıştırmalar Kitabı


Asialogy Korece Alıştırmalar kitabı ile Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımıza destek kitabı hazırlamış olduk. Dilbilgisi kitabımızdaki her ünite ile eş sırada giden alıştırmalar kitabımız konuları pekiştirmenizde çok faydalı olacaktır.

Başlıca satış noktaları

Kitabın yayınevi olan Cinius Shop‘tan online alabilirsiniz. Evinize kargolanacaktır.

kitapyurdu

cinius

trendyol

pandora

amazon

gitti gidiyor

sozcukitabevi

hepsiburada

dr

bkmkitap

idefix learnihongo

kitap sepeti

ucuz kitap al

kırmızı kedi

kitap365


ÖNEMLİ UYARI

Kitaplarımızı sipariş etmek için önerdiğimiz site www.kitapyurdu.com sitesidir. Kitapyurdu dışındaki bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz.

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir. Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır.

Asialogy Korece Alıştırmalar

BU KİTAP KİMLER İÇİN?


Asialogy Korece Alıştırmalar kitabı;

Koreceye yeni başlayacaklar,
Korece pratik yapmak isteyenler içindir.

Kitap çocuklar dahil herkesin anlayacağı kadar basit bir dilde hazırlanmıştır.


BASKI KALİTESİ

asialogy kore alfabesi kitabı

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede pratik yaparken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışabileceksiniz.

SORU TİPLERİ

learnihongo japonca alıştırmalar

Kitapta boşluk doldurmadan, kelime eşleştirmeye, doğru yanlış bulmadan, cümle çevirisine ve cümleler oluşturmaya kadar çeşitli soru tipleri ve genel tekrar testler yer almaktadır.

CEVAP ANAHTARI

learnihongo japonca alıştırmalar

Kitabımızın sonunda tüm alıştırmaların cevapları verilmiştir.

ÖNSÖZ


Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımıza destek olması için hazırladığımızbu kitabımızda, dilbilgisi kitabımızdaki konuları pekiştirmeyi hedef almışbulunuyoruz. Bunu yaparken de hem dilbilgisi kitabımızdaki örnek cümleleri hem de bu kitabımızda yer alan yeni cümleleri kullandık.Her ünite başında dilbilgisi kitabımızda yer alan kelimeleri de pratik etmenizi sağlarken, dilbilgisi kurallarını da çok sayıda farklı tipte alıştırmaile tekrar etmenizi istedik.Hem dilbilgisi hem de bu kitabımızı bitiren herkesin temel seviye Koreceyi tamamen öğreneceğini göreceğimiz bu kitabın Korece eğitiminizekatkısı olması dileğiyle…

Asialogy Korece Alıştırmalar


ÖRNEK SAYFALAR


KÜNYE