learnihongo japonca dilbilgisi

LearNihongo Japonca Dilbilgisi

Türkiye'nin En Çok Satan Japonca Dilbilgisi Kitabı


LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabımız tamamen kendi kendine Japonca öğrenmek isteyenler için konu anlatımları test edilerek hazırlanmıştır. Kitap hazırlanma aşamasında iken kendi kendine Japonca öğrenmek isteyen kişilerce kullanılmış ve gelen geri dönüşlerle konu anlatımları en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye’deki ilk dilbilgisi kitabı özelliğini taşımaktadır.

Online destek

Kitapla ilgili her şeyi bize mail atarak sorabilirsiniz.

Başlıca satış noktaları

Kitabın yayınevi olan Cinius Shop'tan online alabilirsiniz. Evinize kargolanacaktır.

cinius

kitapyurdu

ravza kitap

n11

pandora

pandora

pandora

sözcü

dr

bkmkitap

idefix learnihongo

hepsiburada

kitap sepeti

ucuz kitap al

 

kırmızı kedi

kitap365

ÖNEMLİ UYARI

Kitaplarımızı sipariş etmek için önerdiğimiz site www.kitapyurdu.com sitesidir. Kitapyurdu dışındaki bazı sitelerde ellerindeki stok bitince kitap hakkında baskısı yok veya stokta yok şeklinde uyarı vermekte ve bu hatayı düzeltmeleri gecikmektedir. Kitaplarımızın tamamının baskısı devam etmekte ve stokları yayınevimizde mevcuttur. Oku oku, idefix, d&r gibi bir sitede bulamadığınız bir kitabımızı başka bir sitede bulabilirsiniz. 

Kitaplarımızın tamamı en güncel baskıları ile satılmaktadır. Bazı sitelerde künye bilgilerinde veya kitabın kapak resminde normalde 5. baskısını yapmış bir kitabımızı 2. baskı olarak görürseniz tereddüt etmenize gerek yoktur. Bilgileri güncellemedikleri için öyle gözükmektedir. Tüm kitaplar en güncel haliyle satılmaktadır.

learnihongo japonca dilbilgisi

BU KİTAP KİMLER İÇİN?


LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabı;

Japonca’ya yeni başlayacaklar ve ilerletmek isteyenler,
Kendi kendine Japonca öğrenmek isteyenler,
Japonca’sını ileri seviyeye çıkarmak isteyenler içindir.

Bu kitabı en verimli şekilde kullanmak için Japonca Alıştırmalar kitabımızla beraber kullanınız.

KELİMELER

learnihongo japonca dilbilgisi

Kitabımızda her derste çok sayıda kelime verilmiştir. Bu kelimeler hem kanji ile hem de okunuşları ile yazılmıştır. Kelimelerle ilgili belirtilmesi gerek özel bir durum varsa açıklanmıştır.

CÜMLELER

learnihongo japonca dilbilgisi

Kitapta her konuda çok sayıda ayrıntılı örnek cümle verilmiştir. Her örnek cümlede kelimelerin anlamları işaretlenmiştir. Konu sonu özetlerle de dilbilgisi kuralları da hatırlatılmıştır.

HAZIRLANIŞI

learnihongo japonca dilbilgisi

Kitabımız her baskısında yüzlerce öğrenciden gelen geri bildirimler sonucu Japon hocamız Akira Yoshikai gözetiminde en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye'nin ilk kitabıdır.

 BASKI KALİTESİ

asialogy kore alfabesi kitabı

Kitapta göz yormayan 2. Hamur roman kağıdı kullanılmıştır. Bu sayede pratik yaparken gözlerinizin yorulmayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

KONU ANLATIMI

learnihongo japonca dilbilgisi

Tüm gramer kuralları en basitten en zora gidecek şekilde anlatılmıştır. Bu aşamada Türkçeye en uygun konu sıralaması her yıl güncellenerek 5 yıllık tecrübe sonunda belirlenmiştir. 

ANLATIM DİLİ

asialogy kore alfabesi kitabı

Kitabımızda ufak bir çocuğun bile anlayabileceği kadar basit bir anlatım dili kullanılmıştır. Klasik dilbilgisi kitaplarının sıkıcı akademik anlatımından uzak durulmuştur.

ÖNSÖZ


Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 – 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz Akira Hocam ile sizlere tüm ihtiyacınızı giderecek bir kitap hazırladık. Alışılmış dilbilgisi kitaplarının sıkıcı ve akademik anlatımı yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları mümkün olduğunca örneklerle pekiştirdik. Her yaş grubuna hitap eden bir kitap yazdığımızı düşünüyorum. Kitabımızın öğretebilme durumunu gözlemek için, Japonca öğrenmek isteyen 5 kişiye konuları kitaptan anlattık. Öğrencilerimizden gelen geri bildirimlerle nasıl en iyisini yapabilirize cevap aradık. Bu sebeple kitabımız interaktif bir ortamda yazılan ilk Japonca Dilbilgisi kitabı özelliğini taşımaktadır.

LearNihongo ile Japonca’nın ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu kitabın tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle…

 

learnihongo japonca dilbilgisi kitabı

NASIL ÖĞRETİYOR?


LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabı adım adım Japonca öğretmektedir. Ders sıralaması bir sonraki dersi anlayacak şekilde yapılmıştır. Yani 4. dersi anlayabilmek için gerekli olan bilgiler ilk 3 derste verilmiştir. Akademik kitaplardaki gibi rastgele konular seçip anlatmak yerine adım adım ilerlemiştir. Bu adım adım ilerlemeyi cümlelere kadar indirgeyerek anlaşılır bir öğrenme yöntemine sahip olmuştur. Aşağıdaki resimlerde kitaptan adım adım öğrenme yöntemlerini görebilirsiniz. Öğrenciye geri dönüp bakma imkanı verilmiş olmasına rağmen ders sonu özetleri ile sanki karşısında bir hoca var da “hadi öğrendiklerimizi bir özetleyelim” hissi oluşturmaktadır. Bu sayede öğrencinin kitapla çalışırken bir konuyu tekrar etmek istediğinde kısa özetlere bakması yeterlidir. Aşağıda kitaptan seçtiğimiz bazı bölümleri inceleyebilirsiniz.

KÜNYE


TÜM KİTAPLARIMIZ


66 Yorum "Japonca Dilbilgisi Kitabı"

 1. kitap ve anlatım çok güzel ama bana gelen kitap yani 6.BASKI 2021 OCAK ilk 20 sayfamın random 10 SAYFASI EKSİK YANİ BASILMAMISTi , lütfen kitapları kontrol edip teslim edelim…

 2. 章 hocaya selam olsun. Bu kitapla anladımki Japonca kolay. Ama Kanji hâlâ zor. 😀

 3. Azerbaycana gelir mi? Kitapları sifariş etmek istiyorum.

 4. Merhaba ben bu kitablari koreyaya sifaris ede bilirmiyim

 5. Kitaplar harika. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 6. Sensei
  JLPT dil kitabı ne zaman çıkacak acaba

 7. Kitabı her gün çalışmayı mı tavsiye edersiniz yoksa sadece haftasonları çalışsak da bir faydası olur mu

 8. Kitabı almayı düşünüyorum.Burada 4. baskı olarak , yönlendirdiği sitelerde ise 2. baskı olarak görülüyor.Arada bir fark var mı?Ekleme olarak.

 9. Kitabınızı satın aldım çok memnunum okumaya başladım eğleniyorum ve zorlanmıyorum…

  Muhteşem ve tavsiye ettim

 10. Arkadaslar ben 3,5 yildir japonca kursuna gidiyoru bu siteyi kursa baslamadan once tek basima calismak icin kullaniyordum. Simdi, suanki japonca seviyemle sunu soyleyebilirim ki bu kitabi gonul rahatligi ile kullanip kendinizi gercekten iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. Almakta tereddut yasayan arkadaslara duyrulur^^

 11. Merhabalar kitabınızı aldım çalışmaya başladım , çok güzel bir kitap başarılarınızın devamını diliyorum sormak istediğim birkaç soru var birincisi dilbilgisi kitabını bitirdiğimizde yaklaşık kaç kelime öğrenmiş oluyoruz bir de sertifika sınavı n1’den n5’e kadar yapılıyor biz kitabı bitirince hangi n seviyesine gelmiş oluyoruz cevaplarsanız sevinirim.

  • 1000e yakın kelime öğrenmiş olursunuz. Kitapta jlptnin her seviyesinden sık kullanılan konular olduğu için net bir seviye söyleyemeyiz. JLPT için ayrı bir kitap çıkaracağız 2018de.

 12. Bu kitabı ve alfabe kitabını bugün internetten aldım, birkaç güne elime ulaşır büyük ihtimalle. Kitap gelince incelemelerimide yazacağım başka bir yorumda. Ayrıca kendime söz verdim tam bir sene sonra yani 24 Eylül 2018 de japoncayı konuşabilen biri olacağım dedim. Inşallah sözümü tutmama bu kitap yardım eder.. 🙂

 13. arkadaşlar kitabı hemen almayı mı tavsiye edersiniz yoksa siteden az öğrendikten sonra almayı mı tavsiye edersiniz

 14. Anlatımı eğlenceli, samimi ve sade. Normal bir dilbilgisi kitabı okur gibi sıkılıp bayılmıyorsunuz. Türkçe ile Japonca’nın birbirine ne kadar benzediğini görünce de şaşırıyorsunuz. Evet arkadaşlar Japonca zor değil ve bu kitabın bunda büyük rolü var.

 15. Japonca öğrenmek isteyenlerin mutlaka alması gerektiğini düşünüyorum. Kitabın anlatımı gerçekten çok güzel, çalışırken sizi sıkmıyor ve düzenli çalışıldığında büyük faydası oluyor.

 16. Arkadaşlar siteyi 1.5 senedir takip ediyorum. Dilbilgisi kitabını geçen sene aldım. Japonca öğrenmek ve geliştirmek isteyenlerin mutlaka bulundurması gereken bir kitap hakkını fazlasıyla veriyor. Anlatım sade örnekler açıklamalar çok kaliteli düşünmeden almanızı tavsiye ediyorum. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 17. Asialogy’i 1 yıldır takip ediyordum. Artık düzenli bir çalışma sistemi ile Japonca çalışmaya karar verdim ve piyasadaki kısıtlı Japonca kaynakların yanında eğlenceli ve öğretici olduğunu düşündüğüm için alfabe dışındaki kitapları sipariş ettim. Umduğumu bulacağımı düşünüyorum. Şimdiden “Ariagato gozaimasu sensei” 🙂

 18. Kitap elime bu gün ulaştı ve içini inceledim emekleriniz için teşekkürler çok başaralı ve eğitici bir kitap olmuş

 19. Bekliyorum kitabı çok iyi olacağına eminim 🙂

 20. Ve kitap 2 gün içerisinde elime ulaştı çok sabırsızdım *-* VE DEDİM İŞTE BU. kitaba göz attım ve çok hoşuma gitti ^^ şimdi diğer 2 kitabıda alıcam cidden gerekli :3 Çok Teşekkürlerr.

 21. Bu kitabı, çalışma kitabını ve alfabeyi bu senenin başlarında almıştım, ancak yorum yazabiliyorum (: Yaz boyunca üç kitaba da çalışma fırsatım oldu ve şunu diyebilirim ki almakla çok iyi etmişim. Gerçekten diğer yorumlarda da denildiği gibi çok eğlenceli, insanın çalışasını getirecek cinsten bi anlatımı var. kitabın başında nasıl çalışılacağı anlatılmış, siz kendinize göre de bi çalışma sistemi oturtabilirsiniz. Bu yaz boyu yaptığım en yararlı şey bu kitapla Japoncanın temellerini atmak oldu (: eğer Japonca ya ilginiz varsa düşünmeden alın derim, sevgiler

 22. Kitap gercekden harika okurken egleniyorsunuz sanki karsi da biri sizle muhabbet ediyor gibi yani elinize aldinizmi birakamiyorsunuz ve ogrendiginizide kolay kolay unutmuyorsunuz ben D&’ daki urunlerle de karsilastirdim bu kitabi oradaki kitablardan cok daha ogretici bir kaynak helal olsun yazip bizlerle paylasan kisiye tesekkur ederim

 23. Kitap sonunda geldi güzel bir şeye benziyor umarım faydasını görürüm.

 24. Kitaplar harika, JLPT için mutlaka alınması gereken kitaplar. Sınavda herkese başarılar.

 25. Sitedeki dersleri az buçuk okuyanlar zaten anlatım tarzını bilir Abdurrahman Sensein’in ama kitapta çok daha eğlenceli 😀 Mesela neleri öğreneceğinizi okurken birden karşınıza ‘Yani size balığı da vereceğim, balık tutmayı da öğreteceğim’ tarzı güldüren cümleler çıkabilir 😀 ありがとう先生。お疲れ様でした?

 26. Japonca hakkında hiç bilgi sahibi olmayan bir insanın bu kitapla beraber çoğu kaynak kitaplara nazaran daha eğlenceli ve anlaşılabilir bulacağından severek ve bıkmadan daha kolay öğreneceği bir kitaptır. Ben bir çok kaynak kitap aldım hepsi akademik olduğundan sıkıcı geldi ama bu kitap gerek kibar ve normal formda öğretileri olsun gerek konu sıralamasının isabetli olması olsun çok iyi ve sıkıcı olmayan bir kitap.

 27. Dün Japon Alfabesi ve Japonca Dil bilgisi kitaplarını sipariş ettim. Bugün elime ulaştı hizmetten çok memnun kaldım gerçekten çok hızlılar kitapların yorumlarını da 1-2 haftaya yazmaya çalışırım. Teşekkürler Asialogy 🙂

 28. Daha birkaç gün önce bu kitabı arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım. Çok çabul elime geldi. Zaten meraklı olduğumdan bir göz gezdireyim dedim ve şu an bir kitapta kendime alıyorum 😀

 29. japon alfabesini en basit ve sade anlatımınla kolayca öğreten alfabe kitabını alarak başladım. Aynı yalın ve kolay anlatımınla devam eden dilbilgisi kitabınla devam ettim. Kitaplarınla yeni tanışacak arkadaşlara tavsiyem dilbilgisi kitabınla alıştırma kitabını birlikte almalarıdır. Bu şekilde çok daha iyi öğrenip öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz,. Dördüncü kitabı dört gözle bekliyorum,. Ayrıca daha fazla alıştırma kitabı istiyorum 🙂

 30. Japonca öğrenmek istiyorum fakat başlamaya cesaret edemiyorum diyeniniz varsa bu kitap bütün önyargılarınızı ortadan kaldıracak nitelikte.
  Kitabın sevdiğim yanları:

  -Sade ve nitelikli bir anlatımı var.
  -Öğretme yöntemi ve sırası çok verimli.
  -Kapağı. 😀
  -Çerçeve içine alınmış önemli ve motive edici cümleleri.
  -Sizi Japonca konuşturabilecek duruma getirebilmesi.

 31. Her şey gayet açık ve güzel anlatılmış. Almayan varsa şiddetle önerilir

 32. Gördüğüm sayılı sayıda en iyi Japonca öğreten kitaplardan

 33. anlatımı sade ve anlaşılır. çok güzel hazırlanmış, emeğe saygı 🙂

 34. Kitabı dün sipariş ettim bugün hemen elime ulaştı.Çok güzel bir kitap.Yazarının emeğine sağlık, herkese tavsiye ederim.Çok teşekkürler.

 35. Kitap için ellerinize sağlık çok güzel olmuş.

 36. Elinize, emeğinize sağlık. İnternette her ne kadar istenilen bilgiye ulaşılabilmek mümkün olsa da elimde kitap olmadan bu kadar düzenli çalışamıyorum. Anlatımı gerçekten güzel ve açık. Uğraşlarınız için tekrar ve tekrar teşekkür ederim.

 37. Kitabım geleli birkaç gün oluyor ilk başta 3. bölüme kadar tekrar ettim sonra alfabe kitabı sayesinde hiraganayı 3 günde öğrendim sonra dil bilgisine geçtim çok akılda kalıcı ve eğlenceli bir kitap 10 yaşındaki bir çocuk bile çok rahatlıkla japonca öğrenebilir ayrıca kitapta her türlü ayrıntıya yer verilmiş. Kitabı hazırlayan ve emek veren herkese çok teşekkürler.

 38. Bugün elime ulaştı biraz açıp baktım ve gerçekten süper. Daha önceleri bir kitap yazacak derecede birçok siteden öğrenmeye çalışıyordum ama burada hepsi bir arada 😀

 39. Kitabı sonunda aldım ^^ Kayseri’deki kar bile engel olamadı. Kitapla uyudum öğlen uykusunu siz düşünün 😀 o kadar iyi yani 🙂 İngilizce,Fransızca,Almanca ve Italyanca’dan sonra öğreneceğim 5 dil olacak ^^ Kitaba bayıldım 🙂 eline alınca bile kaliteyi hissediyorsun 🙂 İçerik o kadar iyi ki ilk günden epey şeyi söyleye biliyorum 7 yıldır anime-manga okuyan birisi olduğum için kelime ve kanji bilgimlede pekişiyor 🙂 Bleach-Naruto-Death note vs. sağolsun ^^ ilk kez kendi dil ailemizden bir dil öğrenmeye başladım gerçekten hızlıca kavraya biliyordunuz. Fransızca’da ki gibi 15 tane tense ile zorlamıyor japonca , tam bir konuşma dili ^^ Eğer bu mesajı gören ilk kişiyseniz ve japonca öğrenmek istiyorsanız aynen bende 1 hafta önce sizden biriydim ilk kez bu siteyi gördüm mağaza kısmında kitapları gördüm bir filoloji çılgını olarak hemen aldım o kadar memnunum ki 🙂 YAYINDA YAPIMDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER… 🙂

 40. müthiş sade bir türkçe ile detaylı ama kolay bir anlatım var kitapta. ben memnun kaldım. japonca bilgim sadece watashi wa candy ve arrigato ile sınırlıydı. kitap elime 13 şubat 15 cuma günü geldi ve bugün japonca cümle kurabiliyorum. günde sadece iki saatimi ayırabiliyorum o da sabah sevisle işe giderken ve gelirken ve gerçekten yetiyor. kitabın kolay anlatımı buna vesile. keşke ingilizce için de böyle kolay gramer anlatan kitap olsaydı. ayrıca kitap fena halde motive edici. japoncanın türkçe ile yüzde yüz aynı olması da bunu arttırıyor elbette.

 41. kitabın ne kadar ögretici olacagı ilk sayfasındaki nottan belli ” ne kadar çok kelime o kadar çok kendine güven” tuttum bunu

 42. Japoncayı sıfırdan öğrenmek isteyenler için birebir. Hem sıkıcı değil hem gereksiz bilgilerle boğmuyor insanı. Piyasada ki büyük açığı dolduruyor bence.

 43. Kitap cok guzel. Biliyorsunuz piyasada Turkce, Japonca dil bilgisi kitabı yok nerdeyse. olan da hiç başarılı degil. bu kitap ise cok Guzel henüz ilk birkaç uniteyi çalışmama rağmen memnun kaldım. Kitap sanki sizinle konuşur gibi olduğu için, sıkılmıyorsunuz bile. Konular özenle ayrılmış ve bir konuda kafanıza takılabilecek tüm sorular o konu içinde cevaplanmis. Fiyatı da oldukça uygun. Almanızı tavsiye ederim 🙂

 44. Gomen na sensei 🙂 kitap geldiğinden beri öyle gömülmüşüm ki konulara yorum yapmayı unuttuk, e hakkını vermeye çalışıyoruz burda böyle güzel bir kitap yazan hocamıza karşı ^^fazla söze gerek yok çalışmaya devam 🙂

  Arigatou sensei o/

 45. uzun süredir bekliyordum kitabı.piyasada genelde akademik düzeyde dil kitapları var bu kitabın anlatımı gayet iyi sanki bi arkadaşın anlatıyor sana sıkmıyor seni.

 46. Elinize sağlık şöyle Türkiyedeki dil bilgisi kitaplarına bakınca ya çok akademik yada çok karışık düzenlenmiş kitaplar. Ama bu kitap gerçekten hoş bir içerik düzenine göre yazılmş ve kurgulanmış. Emeği geçen herkese Teşekkürler.

 47. Ellerinize, yüreğinize sağlık! ^o^ Kitap mükemmel. Arkadaşlarında dediği gibi, anlaşılır, eğlenceli ve kapsamlı. Bunun için çoooooook teşekkür ederiz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. =) Almayı düşünen varsa daha fazla düşünmeden kesinlikle almalı.

 48. daha önce ayşenur tekmen’in kitabını aldım fakat daha ilk sayfasında çok karışık olduğu belliydi. çünkü tamamen akademik şekilde anlatılmış. evde tek başına çalışma imkanı kesinlikle mümkün değil. fakat abdurrahman bey’in hazırladığı kitap sanki bir sınıf ortamındaymışsınız gibi açıklayıcı, sıkıcı olmayan ve bir sonraki konuda merak uyandıracak bir dille hazırlanmış. bu kitap hazırlanmamış olsaydı kesinlikle başka bir düzgün kaynak bulmam imkansızdı. verdiği emek için ve her sorumuza usanmadan cevap verdiği için çok teşekkür ederim. umarım gramer dışında bizlere faydalı olabilecek başka kaynak kitaplarıda çıkartır…

 49. Yokatta!!! sonunda kavuştum kitaplarıma.. Şimdilik finallerden ötürü inceleme fırsatı bulamadım ama eminim her şeyi ile mükemmeldir. Emeğinize sağlık, çok teşekkürler.

 50. Kitap elime ulaştı ve dusuncem gerçekten çok iyi olduğu aklınızda soru işaret bırakmadan konuyu apaçık bir şekilde önünüze sunmakta.Ufak bir ayrıntıyı bile kacırmadan anlatıyor.35 liraya hemen hemen hic bir yerde bulamayacaginiz bilgiler iceriyor.Bu sitede gördüğümüz buzdağının görünen kısmı imiş.Ellerine sağlık hocamızın ve danışmanının.

 51. Yine yeniden muhteşem bir kitapla karşılaştım.aynen japon alfabesi kitabındaki gibi anlatım sade ve anlaşılır…Kesinlikle bayıldım.Böyle güzel ürünleri bizimle paylaştığınız için どもありがとうございますせんせえ 😀

 52. Kitap elime bugün ulaştı. İlk izlenimlerim çok güzel. Öncelikle emekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Çok dolu bir kitap. Aradığınız her şeyi tek bir kaynak altında bulabilmek harika. Abdurrahman Esendemir ve Akira Yoshikai hocamıza hazırladıkları bu güzel kitap için tekrar çok teşekkür ederim.

 53. hem görsellik olarak hem de anlatım olarak çok güzel bir kitap. temelden ileri seviyeye adım adım öğrenmeye başlıyoruz. Tüm site (ders olarak) elimin altında gibi. 😀 Çok güzel, sade, akıcı, anlatılmış. çook teşekkür ederiz, iyiki varsınız. 😀

 54. İlk olarak bir kitap dışarıdan bakınca insanın içini açabilmeli, motive olmalı bu kitapta o özellik beni tatmin etti. Okuyasım geliyor kitabı. 2.olarak içerisi 😀 Sade anlaşılır zımbırtısal bir şekilde anlatılmayan gayet hoş ve açık bir şekilde yazılmış. Düzgün bir şekilde yazılmış. İnternette değişik forumlara girip ayrı ayrı japoncayla ilgili kuralları vs.. aramaktansa hepsinin bir arada olduğu bir kaynak olması içiyle dışıyla güzel bir şekilde tasarlanması, güzel bir şekilde açıklamalı ve öğretmeye dayalı sade içerikleri olması, ya kısaca bir kitap bu şekilde olmalı dedirtiyor insana. Alan kişilere hayırlı olsun. (kitap şekil olmuş eline sağlık sensei 😀 ) elinde bir kaynak olmasını istiyor isen güzel bir kaynak…

 55. Kitap elime ulaştı fiziki olarak gayet kullanışlı ve ideal olmuş birçok türden çantaya kolay şekilde sığabiliyor ağırlığı hiç de rahatsız edici değil.

  Kitap kısa bir inceleme ile yorum yapılacaksa gayet güzel olmuş, gayet anlaşılır güzel bir dile sahip. Özellikle ülkemizde belli bir kitleye hitap eden ”Japon Kültürü ve Japon Diline” bir adım da olsa yakından bakmak isteyenlere tavsiyemdir. Fiyat olarak da bir çok yayın evinin ürününe nazaran gayet uygun.

  Başarılar dilerim.

 56. kitabı açtıgınız ilk sayfalardan itibaren bir şeyler ögrenmeye başlıyorsunuz. konu sonrası verilen örnekler daha kolay anlamamızda önemli bir etken olmuş. Eğer japonca öğrenmek niyetinde iseniz, bu kitabı kesinlikle almalısınız!!!

 57. Kitabı eleştirmek şöyle dursun zaten Türkçe-Japonca dilbilgisi kitap bulmak yeterince zordu. Bu kitapla çok rahat olarak Japonca öğrenebiliriz. Her ne kadar da dillendirmek istemesem de :d tabii ki öneriyorum. Tüm dilbilgisi kuralları yer almakta.

 58. Kitaplar geldi. İnceleme fırsatım oldu. Çok güzel anlatmış abdurrahman bey. Elinize yüreğinize sağlık. Allah razı olsun ekibinizden. Allah çalışmalarınızda yardımcı olsun.

 59. kitap henüz elime ulaştı gayet kapsamlı gözüküyor umarım bu kitabı bitirdiğimde Japonca derdimi anlatabilirim sanıyorum anlatabileceğim. 🙂 bilindiği gibi ülkemizde japoncayla ilgili türkçe kaynaklar cok yetersiz ve bu yetersizliği bir nebze kapattığınız için siz kitabı hazırlayan emek veren herkese cok teşekkür ediyorum..

Mesaj At