Japonca Alıştırmalar Kitabı

Türkiye'nin ilk Japonca Alıştırma Kitabı

LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabımız tamamen kendi kendine Japonca öğrenmek isteyenler için konu anlatımları test edilerek hazırlanmıştır. Kitap hazırlanma aşamasında iken kendi kendine Japonca öğrenmek isteyen kişilerce kullanılmış ve gelen geri dönüşlerle konu anlatımları en iyi hale getirilmiştir. İnteraktif olarak hazırlanmış Türkiye’deki ilk dilbilgisi kitabı özelliğini taşımaktadır.

 

ÖNSÖZ

Bir dil öğrenirken dilbilgisi kitabı ne kadar önemli ise alıştırma kitabı da en az onun kadar önemlidir. Biz de Japonca konusundaki bu eksikliği gidermek için Japonca dilbilgisi kitabımızla eş konu sıralamasında giden bir kitap hazırladık. Böylece dilbilgisi kitabımızdaki herhangi bir bölümü bitirdiğinizde, hemen o konuyu kapsayan alıştırmaları çözerek konuyu pekiştirebilirsiniz. Daha iyi konuyu pekiştirebilmeniz için dilbilgisi kitabımızdaki bir konunun alt konularını da dikkate alarak alıştırmaları hazırladık.

Mümkün olan en yüksek verimi alacağınızdan son derece emin olduğumuz LearNihongo Japonca Alıştırmalar kitabımı ile Japonca’nızı çok daha iyi seviye çıkarabileceksiniz.

 

Kitap hem latin aflabesi ile hem de kanji ile hazırlanmıştır. Böylece kanji ve hiragana okuma ve yazma pratiği de yapabilirsiniz.

 

BU KİTABI KİMLER ALMALI?

LearNihongo Japonca Alıştırmalar kitabı;

Japonca’ya yeni başlayacaklar ve ilerletmek isteyenler,
Japonca’sını ileri seviyeye çıkarmak isteyenler içindir.

Bu kitabı en verimli şekilde kullanmak için Japonca Dilbilgisi kitabımızla beraber kullanınız.

 

KİTAPTAN ÖRNEK SAYFALAR

 

ONLINE DESTEK

Asialogy olarak öğrencilerimizi kitap ile baş başa bırakmıyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim sayfamızdan bize ulaşıp soru sorabilirsiniz.

Yazar: Abdurrahman Esendemir


Yayınevi: Cinius Yayınevi


Sayfa: 296


Baskı: 2. baskı


Ebat: 16 cm x 23 cm


Kağıt: 2. Hamur Enzo (göz yormayan roman kağıdı)


ISBN: 978-605-323-237-7


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


8 yorum

 1. Bende 1. baskısı vardı, kitaptan memnundum ama 2. baskısında sayfa sayısının arttığını görünce onu da aldım ve iyiki almışım. İlk kitap çok inceydi, yeni baskı 300 sayfaya yakın ve oldukça kalın. Ayrıca 2.hamur kağıt kullanılması göz yormaması açısından gerçekten güzel olmuş. Dilbilgisi kitabıyla kullanıldığında çok faydalı oluyor. Almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 2. Geçen sene dilbilgisi kitabıyla beraber almıştım. Benim elimde bulunan eski baskı fakat dilbilgisi kitabıyla paralel konular olduğu için pekiştirmek açısından çok ideal. Yenilenmiş halinide mutlaka alacağım.

 3. Dilbilgisi kitabiyla ayni paralelle gidiyor ve kendi seviyenizi goruyorsunuz dilbilgisi kitabini alanin muhakkak almasi gereken bir kitap oldugunu dusunuyorum

 4. daha fazla alıştırma kitabı istesek ayıpmı etmiş oluruz kitaba yazmaya kıyamıyorum sanırım fotokopi çekip fotokopilerle çalışıcam 😀 emeğinize sağlık^^

 5. dilbilgisi kitabı ile birlikte çalışılması gereken çok güzel bir alıştırma.

 6. Kıtaplarım geldı çok tsk hocam çalışmaya devam.

 7. Dilbilgisi kitabıyla beraber aldım ve kesinlikle yardımı dokunuyor. Bütün konuları tekrar edebiliyorsunuz. Çok canlı alıştırmaları var. Kesinlikle olmazsa olmaz mükemmel bir kitap olmuş.

 8. Japonca öğrenmek için LearNihongo Japonca Dil Bilgisi kitabını almıştım.. Epey de ilerledik konu olarak. Ancak konulardan sonra alıştırma çözmek istiyordum, pekişmek için. Alıştırma kitabı pekiştirmek için harika oldu. Eski birkaç konunun testini çözdüm. Anladığımı düşündüğüm birkaç yeri unutmuşum, kitap sayesinde hatırladım.. Alıştırma kitabını almak isteyen arkadaşlara tavsiye, dil bilgisi kitabı ile birlikte satın alın. İkisi birbirini destekliyor. Hocam elinize sağlık..

  Bir de Abdurrahman hocam bir an önce kelime kitabınızı bekliyoruz.

  Not: Hiragana ve Katakana öğrenmek isteyenler alfabe kitabını da almalısınız.. Nu’yu hatırlarken hala aklıma Nurullah geliyor.. (Harfleri hatırlatmak için Abdurrahman Hoca çeşitli hatırlatıcılar eklemiş.. Nurullah onlardan biri)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

top

Login

Üyelik

Hesap Oluştur
Hesap Oluştur Geri dön