GTO (Great Teacher Onizuka) anime tanıtım

Ekichi Onizuka 22 yaşındayım tanıştığıma memnun oldum

Onizuka Sensei henüz mezun olmuş stajyer bir öğretmendir. Her sistemde olduğu gibi yeni gelen öğretmenleri en berbat sınıflara atamaktadırlar. Bu sefer piyango bizim senseimizin başına vurmuştur. Fakat hem öğrencilerin hemde öğretmenlerin bilmediği çok önemli bir bilgi vardır. Onizuka kara kuşak ve üniversitede karate takımının kaptanlığını yapmış bir dövüş ustasıdır. Üniversiteden önceki hayatında bir motosiklet çetesinin lideri ve Tokyo’ da korkulan ve saygı duyulan bir kişiliktir.

Tür: Komedi, Okul, Ecchi, Dram

Çizer/Yazar: Tohru Fujisawa

Yıl: 1999

Bölüm Sayısı: 43

ONİZUKA EKİCHİ Nİ JUU Nİ SAİ YOROSHİKU!!

(Ekichi Onizuka 22 yaşındayım tanıştığıma memnun oldum. :D)

Bu kelimeleri duyduğunuzda arkanıza sıkıca yaslanın, çünkü 22′ lik Onizuka’ nın hava sahasına girmişsiniz demektir. Bu anime beni sık sık gülmekten kırıp geçiren, her bölümün sonunda kendimi yerde bulduğum nadide serilerden biridir.

Favori animem olup her ne kadar “Ecchi” kategorisinde olsa da içinde bunla alakalı çok bir şey bulunmamaktadır. Konusundan kısaca bahsedecek olursak hepimiz amerikan film dünyasından bir öğretmenin berbat öğrencilerden oluşan berbat bir sınıfı nasıl yola getirdiği, onların anladığı dilden konuştuğu filmleri izlemişizdir. Hatta biraz daha basite indirgersek bizdeki “Hayat Bilgisi” dizisine bile benzetebiliriz.

gto

Ağır sapık ve müthiş fantazilerin adamı olan senseimiz bakalım okuldakilere ne gibi dersler verecek. Her bölümde elinizin sonraki bölüm butonuna kayacağını garanti ediyorum. Ayrıca bu animemizin dizisi de mevcuttur. Umarım izlediğinizde beğenirsiniz. Ama emin olun izlemezseniz çok şey kaybedersiniz. Her neyse işte izleyin:D Sonrada bana yorumlarınızı atarsınız.

GREAT TEACHER ONİZUKA AÇILIŞ


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


7 Yorum "GTO (Great Teacher Onizuka) anime tanıtım"

  1. Onibaku Fansub ekibi olarak GTO’nun asıl hikayesi olan Shonan Junai Gumi’nin ilk bölümünü çevirmiş bulunmaktayız. GTO’da bahsedilen Onizuka ve Ryuji’nin lisedeki bosozoku (motor çetesi) yıllarını anlattığından seri için önemi çok büyüktür.

  2. Ben bunu 2 kere izledim gerçekten harikaydı o kadar çok komik sahneleri vardı ki şimdi 3.defa izleyeceğim gerçekten gülmek istiyorsanız size kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Veeee… Karşınızda tarihin gelmiş geçmiş en kararlı en çılgın en şanslı en sevimli en vurdumduymaz en macerasever kural, hudut tanımayan fantaziperest ve sapık, metanet abidesi, her türlü sorunun çözüm adamı ve tek kişilik ordusu Onizuka sensei 😀

  4. Olabilir Gokuseni izlemedim ama onizuka tarzı bir karakter se izlemekten zevk duyarım

  5. İzlemedim ama konusu Gokusen’e çok benziyor O.o

  6. Haha ben kendi acımdan oyle olmaya calısıyorum ama bu egıtım sıstemı sagolsun ogretmenlık yapmayacagım 😛

  7. Benim favori animeler arasındadır kendisi çok severim Anizuka sensei gibi öğretmenler olsa keşke ne yapalım olanla idare etcez 😀

Mesaj At