Detroit Metal City anime tanıtım

Negishi her nasıl olmuşsa Detroit Metal City’nin bestecisi ve vokalisti olmuştur

Soichi Negishi genç ve çekingen bir çocuktur. Okumak için Tokyo’ya gitmiştir ve en büyük hayali pop yıldızı olmaktır. Fakat kaderin onun için başka planları vardır. Genç Negishi her nasıl olmuşsa Detroit Metal City’nin bestecisi ve vokalisti olmuştur. Gruptan ayrılmak istemektedir ancak bir tarafı artık Krauser san’ın kişiliğine bürünmüştür ve bu yüzden günlük hayatında sorunlar yaşamaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi, Soichiro bu tür müzikleri yaparken kesinlikle mutsuzdur, ancak onun korkunç müdürü onu grupta tutar.

detroit metal city

Tüm bunlar yetmezmiş gibi eskiden okulunda olan aşık olduğu Aikawa ile karşılaşır. Ona hala pop müzik yaptığını söyler. Ona yalan söylediği için pişmanlık duymaktadır fakat olan olmuştur. Tüm bunlar olurken kendi kardeşi de onun müziğine kapılmıştır. Fakat Negishi her olaya bir çare bulmaktadır.

Tür: Komedi, Müzik

Bölüm: 12

Yönetmen: Hiroshi Nagahama

Karakter çizimleri de açıkçası pek güzel değil. İlk bakışta bu çizimlere alışmak gerçekten zor. Müzikleri ise on numara. Aslında öyle ağır heavy metal müziği değil yaptıkları ama sözleri gerçekten ilginç. Özellikle açılış parçası da olan Satsugai şahane.

detroit metal city

Toplam 12 bölümden oluşan serinin ekstradan Detroit Metal City: Birth of the Metal Devil isimli bölümü var. Her bölüm yaklaşık 15 dakika. Müzikler inanılmaz derecede iyi. Ayrıca bir filmi de var. Film animeden biraz daha farklı olsa da, kesinlikle izlenmeli. Film künyesini de aşağıya bırakalım:

Film: Detroit Metal City

Yönetmen: Toshio Lee

Yazar: Kiminori Wakasugi (manga) / Mika Omori

Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2008

Süre: 104 dakika.

AÇILIŞ VİDEOSUİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Detroit Metal City anime tanıtım"

Mesaj At