Dersler
Korece Dersleri
Ders İçeriği
4.8/5 - (41 Oy)

Koreceye başlamadan önce neler bilmelisiniz? Korece öğrenebildiniz mi?

Bu ücretsiz eğitim Asialogy Korece Dilbilgisi kitabımızın %20-%30’luk kısmı baz alınarak hazırlanmıştır. Kitabımızın ön sözünü aşağıdan okuyabilirsiniz. Korece hakkında yazmış olduğumuz aşağıdaki rehberleri de okumanızı mutlaka öneririz.

Korece kolay mı?

Niçin Korece öğrenmelisiniz?

Korece nasıl öğrenilir?

Koreceye nereden başlanır?

İsminizin Korece yazılışı

korece dersleri

Bir dil öğrenmeye karar verdiğimiz zaman ilk olarak bir kaynak arayışına gireriz. Tabii ki de bu kaynağın da yeterli bir kaynak olması gerekir. Aynı anda 3 – 4 farklı kaynaktan çalışıldığında sürekli aynı konuları tekrar edip bir türlü ilerleyemeyiz. Biz de Kore’de aldığımız Korece eğitimi sonucunda Türk öğrencilerin anlayabileceği basitlikte kapsamlı bir eğitim hazırlamak istedik. Özellikle de hiç Korece bilmeyen birisinin dahi anlayabileceği şekilde, Türkçe ile kıyaslayarak öğretmeyi hedefledik. Çünkü Korece Türklerin öğrenebileceği en kolay dildir! Bu eğitimi hazırlarken sıkıcı ve akademik bir anlatım yerine keyifli bir anlatımı tercih ettik. Konuları basitten zora doğru çok sayıda örnekle anlattık. Cümleleri seçerken günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri kullanmaya özen gösterdik. Bu kitap, Koreceye başlarken sizin sağlam bir temel atmanızı sağlayacaktır. Asialogy ile Korecenin ne kadar kolay bir dil olduğunu göreceğiniz bu eğitimin tüm öğrenenlere yararlı olması dileğiyle…

Derse Ait Sık Sorulan Sorular

Bu dersle ilgili sizlerden gelen sık sorulan soruları bir araya getiriyoruz. Böylece başkalarının sorduğu soruları da görebilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Aradığınız cevap aşağıda yoksa yorum yaparak sorunuzu iletiniz. Eğer biliyorsanız başkalarının sorularına da cevap veriniz. Asialogy Topluluğu bizim için çok önemlidir. Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Eklenmiş bir soru bulunamadı.

Korece Kitaplarımız

asialogy-korece-serisi
Yorum yaparak etkileşime geçin!
Himanur Güner 2 ay önce
Asla ezberliyemem ama lisam için
Cevapla
Semanursan 3 hafta önce
Asla demeyin ! Kiymetli hocamiz cok guzel bir sekilde anlatiyor ilerleyen zamanda bunu daha iyi anlayacaksiniz. Basarilar dilerim 💙.
Duygu Yeşil 4 ay önce
hocam merhabalar, ben iki dilli yetiştim. ingilizce oğretmeniyim aynı zamanda. ingilizce ve turkçeyi ana dil gibi kullandıktan sonra koreceye adapte olmak biraz zaman aldı ama artık öğrenim süreci iyi gidiyor. dilbilgisi öğrenmek ile ilgili çok ciddi kaynak sorunu yaşadım taa ki kitaplarınıza denk gelene kadar. şu an dilbilgisi ve alıştırmalar kitabını paralel götürüyorum ve sizin de tavsiye ettiğiniz gibi kelime ezberliyorum. durum ingilizce öğrenmekten biraz farklı. videoda dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. öğrenmek isteyenler istikrarlı olsunlar ve hergün az da olsa vakit ayırsınlar. mutlaka dile maruz kalmak lazım. dizi, film, şarkı sözü, sesli okuma yapmak vb. işi oldukça hızlandırıyor. videolarınızı izlemeye yeni başladım, öğrenim sürecim ile ilgili deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. emeğinize sağlık. dersler, kitaplar ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Cevapla
0% Biten