Chicago Typewriter dizi tanıtımı

Dizide 1930’lu yıllarda Kore’deki yazarların günümüzde tekrar doğmaları anlatılıyor.

Takipçilerden gelen isteklerden okuduğum bir diziden kısaca bahsedeceğim bu sefer. Şahsen ben izlemedim ama araştırınca çok güzel duyumlar aldım. Geç olmadan izlemeyi planlıyorum konusunu beğendim. Açıkçası sosyal medyada da dizinin çok beğenildiğini ve tutulduğunu görmek de tanıtmak istememe neden olan şeylerden.

Dizide 1930’lu yıllarda Kore’deki yazarların günümüzde tekrar doğmaları anlatılıyor. Bildiğiniz üzere Güney Kore reenkarnasyon inancına sahip bir ülke ve Goblin başta olmak üzere bir çok dizide reenkarnasyon geçiyor. Bu dizide de aynı durum geçerli.

Kore 1930’lu yıllarda Japonya sömürgesi ve baskısı altındaydı. O dönemdeki yazarlar günümüze reenkarne olarak geliyor. Yazarlardan birisinin kitapları çok satıyor. Diğer yazar ise bu yazarın anti fanı bir veterinerlik öğrencisi. Önceleri yazarı çok seviyormuş ama bu aralar anti fanı.

Bir diğer yazarımız ise hayalet bir yazar. Gizem dolu olduğu söyleniliyor.

chicago typewriter

Senaristimiz de Jin Soo-Wan imiş. Kill Me Heal Me izleyenleriniz varsa senarist bayağı iyi projeler çıkarıyor bence. Bu dizimiz de 16 bölümcük.

chicago typewriter

Dediğim gibi izleme fırsatım olmadı henüz ama en kısa zamanda diziyi izlemeyi planlıyorum sosyal medya olsun dizi hakkındaki yazılar olsun çok ilgimi çekti. Sizler için de değişik konulu bir dizi olur.

OYUNCULAR


Yo Ahn-In, dizide kitapları çok satan yazar olan HAN Se-Joo karakterini canlandırıyor.

Lim Soo-Jung ise Se-Joo’nun anti fanı olan kızımız Jeon Seol.

Go Kyung-Pyo ise dizideki hayalet yazarımız  Yoo Jin-Oh’u canlandırıyor.

FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


0 Yorum "Chicago Typewriter dizi tanıtımı"

Mesaj At