Bokura ga ita anime tanıtım

Nana, okulun ilk gününde, okulun en popüler çocuğu Yano ile karşılaşır

Nanami Takahashi, kısaca Nana’nın, popüler sınıf arkadaşı Motoharu Yano ile olan ilişkisi üzerine kurulu. Nana, okulun ilk gününde, okulun en popüler çocuğu Yano ile karşılaşır. Her ne kadar karşı koymaya çalışsa da Nana, kendini Yano’ya âşık bulur. Ancak kısa süre sonra Nana, Yano’nun eski kız arkadaşının bir araba kazasında öldüğünü öğrenir. Daha da kötüsü Yano hala eski kız arkadaşını seviyordur.

Tür: Romantizm , Drama , Okul

Bölüm: 26

Yönetmen: Akitaro Daichi

Lise çağında bir genç kızın, aşk ve sadakatle sevdiği kişiye harcadığı emeği ve bazen bu emeklerin boşa çıkması, bazende sevgisinin karşılığını fazlasıyla almasıyla sürdürülmeye çalışan bir ilişki. Duygular çok güzel yansıtılmış, özellikle müzik çok güzel uyarlanmış. Bence hepimizin hayatındaki değişik dönemlerde yaşadığımız anılardan bir parça mutlaka denk geleceğimiz, romantik, duygu yüklü ve bazende komik anların olduğu güzel bir anime.

BOKURA GA İTA FRAGMANİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


1 Yorum "Bokura ga ita anime tanıtım"

  1. Çok güzel bir yorum olmuş, katılıyorum. Daha çok “durum” anlatan bi anime gibi. Hatta karakterlerin psikolojileri üzerine kurulmuş bile sayılabilir. Tabiri caizse ergen bir aşkı anlatır 🙂 Size duyguyu çok güzel verir ama ortada pek dönen şeyler yoktur animede. Sadece size ufak dejavular yaşatacak, anılarınızı canlandıracak ve hisleri size çok güzel yansıtacaktır. Sonu tatmin etmedi pek ve sanki özellikle başlarda işlenişinde aksaklıklar var gibiydi. İlk başlarda başladığıma pişmandım, hatta bi süre askıya aldım ama bitirme huyumdan dolayı tekrar başladım. Karakterlere alışıp kendimi onlara yakın hissedip izlerken zevk almaya başladım. Anime bittiğinde iyi ki izlemişim dedim çünkü müzikleri çok güzeldi ahah keşfettiğime memnunum 🙂 Ama genel olarak bakarsak bittiğinde “üff ya keşke bitmeseydi” demedim. İzlemezseniz bişey kaybetmezsiniz. Sadece verdiği duygular için izlenebilir. Benim fikrimce 🙂

Mesaj At