Barakamon anime tanıtım

Seishū Handa, ödül alan yapıtı ağır şekilde eleştirilince kendini kaybeder ve yaşlı adama yumruk atar

BARAKAMON KONUSU


23 yaşında başarılı bir kaligraf olan Seishū Handa, çok emek verdiği ödül alan yapıtı sergi müdürü, yaşlı ve tecrübeli bir kaligraf tarafından ağır şekilde eleştirilince kendini kaybeder ve yaşlı adama yumruk atar.  Her ne kadar kulaklarında adamın “Hala sıradanlık duvarını aşamadın mı?” sorusu yankılansa da pişman değildir ve bu da babasının ona kişilik yönünden zayıfsın diyerek kendine gelmesi için Gotō Adaları’ndan birine sürmesine sebep olur.

Tür: Slice of Life, Komedi

Yayımlanma Tarihi: 06.07.2014

Bölüm Sayısı: 12

Kırsal kesimde yaşamaya başlayan Handa Sensei, burada bir yandan ana yolda traktör kullanan ve evine başta kasabanın afacanı Naru olmak üzere  kapı dışında her türlü yerden giren insanlarla günlerini geçirirken; bir yandan da sanatının “sıradanlığın duvarı”nı aşması için uğraş verir. Ancak pek de beklediği gibi sakin bir hayat onu beklemez. Tamako Arai, Miwa Yamamura, Yuujiro Kido ve en önemlisi Naru Kotoishi onu beklemektedir. Daha ilk geldiği günden sinir bozucu aynı zamanda da eğlenceli olaylar baslar. Tuttuğu ev Tamako Arai adlı bir Fujoshi ve Miwa Yamamura adlı bir munzur kız ve Naru Kotoishi adlı koyun yaramazı tarafından buluşma yeri yapılmıştır. Naru aslen Seishu Handanın hayatını ve kişiliğini değiştirecek olan kisidir ancak Handa ilk baslarda ona soğuk davranır. Ancak sonradan Handanın da içindeki buzlar eriyecek ve gerçek kişiliğini bulacaktır.

BARAKAMON AÇILIŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:


5 Yorum "Barakamon anime tanıtım"

  1. Bleach başta olmak üzere,Death note,Hikaru no go animelerinden sonra düzenli aralıklarla izlediğim,benim için baya değerli olan bir anime.

  2. Çok güzel bir anime izlediğinize sevineceğinize garanti veririm.

  3. İzlemeyi düşünüyorum ama netim çok yavaş ah bedbaht kaderim 🙁

  4. 🙂 güzel anime insan izledikçe mutlu oluyor.

  5. Çok güzel animedir tavsiye ederim. O kadar gariptir ki izlerken mutlu olursunuz.

Mesaj At